گیفت کارت
گیفت کارت

آمار جدیدی از فروش بازی Pathfinder: Wrath of the Righteous منتشر شد

۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰

با این که هنوز چند روز از انتشار Pathfinder: Wrath of the Righteous گذشته، اما ظاهرا این بازی مورد استقبال عده‌ی زیادی از بازی بازان قرار گرفته است. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این زمینه باشید.

Pathfinder: Wrath of the Righteous از سری عناوین جذاب به سبک اکشن است که شما در آن باید از بین دو شخصیت Witch و Oracle به انتخاب یکی پرداخته و به نبرد با دشمنان زیادی بروید. در گذشته نسخه‌های دیگری از این سری عرضه شده بود که مورد استقبال بازی‌بازان نیز قرار گرفت. ظاهرا این نسخه از داستان و کیفیت بهتری برخوردار است. بد نیست بدانید که استودیوی اولکت گیمز (Owlcat Games) وظیفه‌ی ساخت بازی مذکور را به عهده داشته است.

فروش بازی Pathfinder: Wrath of the Righteous در روز اول انتشار آن به ۳۰۰ هزار دلار رسید. حال پس از گذشت ده روز از عرضه‌ی بازی، فروش آن از مرز ۱ میلیون دلار عبور کرده است. این آمار رضایت سازندگان را به همراه داشته و آن‌ها قصد دارند تا هواداران بازی را افزایش دهند. ظاهرا انتشار چند به‌روزرسانی بزرگ از برنامه‌های تیم سازنده است. Pathfinder: Wrath of the Righteous هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد و نسخه‌ی کنسولی آن در تاریخی نامشخص عرضه خواهد شد. در صورت دریافت اخبار بیشتر در مورد این بازی، آن‌ها را به اطلاع شما می‌رسانیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید