تاریخ انتشار بازی Pathfinder: Wrath of the Righteous مشخص شد

۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰

تیم سازنده‌ی بازی Pathfinder: Wrath of the Righteous که در گذشته به معرفی این عنوان پرداخته بود، امروز تاریخ دقیق انتشار آن را مشخص کرد. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این زمینه باشید.

Pathfinder: Wrath of the Righteous از سری عناوین جذاب به سبک اکشن است که شما در آن باید از بین دو شخصیت Witch و Oracle به انتخاب یکی پرداخته و به نبرد با دشمنان زیادی بروید. استودیوی سازنده‌ی این بازی که اولکت گیمز (Owlcat Games) نام دارد، در گذشته نسخه‌ای به نام Pathfinder: Kingmarker را در دسترس قرار داده بود. پس از استقبال نسبتا خوب بازی‌بازان، تیم سازنده این بار قصد انتشار نسخه‌ی دیگری را دارد که از داستان و کیفیت بهتری برخوردار است. این بازی ماه گذشته توسط این شرکت معرفی شد و اطلاعات زیادی از آن در اختیار بازی‌بازان قرار گرفت که برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

امروز آگاه شدیم که Pathfinder: Wrath of the Righteous در تاریخ ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ (۴ فوریه ۲۰۲۰ میلادی) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. در مورد انتشار نسخه‌ی کنسولی این بازی اطلاعی در دست نیست و باید منتظر خبرهای بیشتری از سوی سازندگان باشیم. همچنین نخستین تریلر این بازی تا چند روز آینده منتشر خواهد شد. در صورت مشاهده‌ی جزئیات بیشتر، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید