بسته الحاقی جدید بازی The Division 2 با نام Warlords of New York رسما معرفی شد

۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰

سرانجام یوبی‌سافت از بسته الحاقی جدید بازی The Division 2 با نام Warlords of New York رونمایی و به همراه آن تریلرهایی از گیم‌پلی این بسته الحاقی را منتشر کرد.

شهر نیویورک در خطر است. Aaron Keener، عضو سابق گروه Division، هم اکنون به یک شورشگر تبدیل شده و با پشتیبانی و همراهی چهار ستوان و نیروهای آموزش دیده‌ی دیگر کنترل بخش جنوبی شهر منهتن را به دست گرفته‌اند. این گروه را می‌توان خطرناک‌ترین گروهی به شمار آورد که نیروهای Division باید با آن مقابله کنند.

رسیدن به  Aaron Keener و شکست وی کار آسانی نیست زیرا قبل از اینکه بتوانید به وی دسترسی پیدا کنید باید ابتدا چهار Warlord که تحت فرمان وی هستند را یافته و آن‌ها را نابود کنید و این یعنی شما بار دیگر با دشمنانی نظیر Rikerها و Cleanerها روبرو خواهید شد که این‌بار با ابزارها و سلاح‌های جدید کار را برای شما مشکل‌تر می‌سازند. همچنین در راه کمک به Peacekeeperها افرادی به مانند Faye Lau و Paul Rhodes را نیز ملاقات خواهید کرد.

شما می‌توانید تریلرهای جدید منتشر شده از بازی The Divison 2 با محوریت معرفی بسته الحاقی Warlords of New York را در قسمت پایین مشاهده کنید:

تریلر سینمایی معرفی بسته الحاقی Warlords of New York

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

تریلر داستانی بسته الحاقی Warlords of New York

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

تریلر گیم‌پلی بسته الحاقی Warlords of New York

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

بازی‌بازانی که در بازی The Division 2 به حداکثر سطح رسیده باشند می‌توانند مستقیما بسته الحاقی جدید را تجربه کنند . در غیر این صورت اگر شما از جمله کاربرانی هستید که در بازی the Division 2 تازه وارد محسوب می‌شویید دو گزینه پیش روی دارید؛ می‌توانید از واشنگتن دی سی و سطح یک شروع کرده یا اینکه می‌توانید تنها بسته الحاقی Warlords را تجربه کرده و بازی را با سطح ۳۰ و از شهری نیویورک آغاز کنید. در هر صورت لازم به اشاره است بسته الحاقی Warlords of New York ماه آینده و در تاریخ سه‌شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ (۳ مارس ۲۰۲۰) با قیمت ۳۰ دلار در دسترس خواهد بود.

بازی The Division 2، هم اکنون برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن۴، اکس‌باکس وان و گوگل استیدیا در دسترس قرار دارد. اگر تاکنون این عنوان را تجربه نکرده‌اید، می‌توانید نقد و بررسی اختصاصی گیمفا از بازی The Division 2 را در این وب‌سایت مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید