بازی Teamfight Tactics، تا یک ماه دیگر برای گوشی‌های هوشمند عرضه خواهد شد

استودیوی ریوت گیمز (Riot Games)، اعلام کرده است که autobattler بازی League of Legends با نام انحصاری Teamfight Tactics، تا یک ماه دیگر برای گوشی‌های هوشمند نیز عرضه خواهد شد. همچنین نسخه‌ی سازگار این بازی با تبلت‌ها نیز اندکی پس از عرضه‌ی آن برروی گوشی‌های هوشمند منتشر خواهد شد. بنابراین، علاقه‌مندان به Teamfight Tactics می‌توانند تا یک ماه دیگر، در هر زمان که اراده کنند به تجربه‌ی این بازی بپردازند. البته، برخی از بازی‌بازان خوش شانس، قادر خواهند بود تا به لطف ثبت نام در بخش Insiderهای این بازی، اندکی زودتر از سایرین به این عنوان دسترسی داشته باشند.

علاوه براین، بازی Teamfight Tactics در گوشی‌های هوشمند، تجربه‌ای متفاوت از نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی را ارایه خواهد کرد. برای مثال، منوی اصلی بازی به کلی دستخوش تغییرات شده است، اما همچنان می‌توان از طریق آن با بازی‌بازان نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی ارتباط داشت. بدین ترتیب، این موضوعات نشان از سعی سازندگان برای ارایه‌ی تجربه‌ای جدید از TFT دارند.

همچنین TFT، به بازی‌بازان خود اجازه‌ی دسترسی به تمامی آیتم‌هایی که در نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی کسب کرده‌اند را خواهد داد. جز موارد ذکر شده، چندین و چند مورد جزیی نیز در نسخه‌ی موبایلی این بازی وجود خواهد داشت که به بهتر شدن تجربه‌ی بازی بر روی گوشی‌های هوشمند کمک خواهد کرد.

نسخه‌ی آزمایشی Teamfight Tactics، قرار است تا در ابتدا تنها در چند کشور دردسترس قرار بگیرد و سپس، در سراسر جهان دردسترس خواهد بود. استودیوی ریوت، مدعی شده است که این موضوع باعث ورود دسته‌های مختلف از بازی‌بازان در برهه‌های زمانی متفاوت خواهد شد. لازم به ذکر است که علاقه‌مندان به این بازی هم‌اکنون می‌توانند تا از طریق گوگل پلی استور و اپل استور، برای دریافت نسخه‌ی بتای این بازی ثبت نام کنند.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 9٫00 از 10 )
Loading...
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید