جزئیات جدیدی از بازی Resident Evil 8 فاش شد

PC ، PS5 ، Xbox One ، اخبار ، اخبار بازی ، اخبار مهم ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰

به تازگی اطلاعات جدیدی به صورت غیر رسمی از بازی Resident Evil 8 منتشر شده است که جزئیات جالبی از این بازی را فاش می‌کند. برای دریافت جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

این زوها گزارش‌ها و شایعات زیادی در رابطه با بازی Resident Evil 8 منتشر می‌شوند. اما تاکنون به صورت رسمی از این بازی رونمایی نشده است. حال به تازگی یک وب‌سایت آلمانی ادعا می‌کند که بازی Resident Evil 8 هجده ماه آینده (تقریبا دو سال دیگر) عرضه خواهد شد و جزئیات جالبی را نیز در ارتباط با گیم‌پلی این بازی فاش کرده است.

به گزارش منبع یاد شده، ستینگ اصلی بازی Resident Evil 8 به نوعی به مانند نسخه‌ی چهارم خواهد بود. بازی در اروپای شرقی و زمان قرون وسطی جریان دارد که طراحی شخصیت‌ها یا دشمنان بازی نیز متناسب با این دوره انجام گرفته است. همچنین ظاهرا طراحی زامبی‌ها به مانند Resident Evil 4 خواهد بود و زامبی‌ها قادر هستند تا با سلاح سرد به شما حمله کنند. در نهایت بر اساس اطلاعات منتشر شده، اکشن بازی Resident Evil 8 بیشتر از نسخه‌های قبلی خود و چیزی به مانند Resident Evil 7: Biohazard – Not a Hero باشد.

اطلاعات منتشر شده آنچنان منطقی و واقعی به نظر نمی‌رسند و حتی با اطلاعاتی که چندی پیش از این بازی فاش شد، مغایرت دارند. در هر صورت نمی‌توان با قاطعیت در مورد شایعات منتشر شده نظر داد و فعلا باید تمام اطلاعات و جزئیات منتشر شده را تا زمان رونمایی رسمی از بازی Resident Evil 8 تنها در حد شایعه بدانیم.

12345678910(68 رای, میانگین آرا 8٫16 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید