تاریخ انتشار نسخه‌ی کنسولی بازی Draugen مشخص شد

۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰

تیم سازنده‌ی بازی Draugen که در گذشته از انتشار نسخه‌ی کنسولی این عنوان خبر داده بود، امروز تاریخ دقیق عرضه‌ی آن را مشخص کرد. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این خصوص باشید.

Draugen از سری عناوین جذاب به سبک ماجراجویی است که سال گذشته برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد و مورد استقبال عده‌ی زیادی از بازی‌بازان هم قرار گرفت. شما در این بازی باید کنترل یک مسافر آمریکایی را برعهده گرفته و به دنبال خواهر خود بگردید. در جریان بازی معماهای مختلفی هم پیش روی شما قرار می‌گیرد که برای ادامه‌ی مراحل اصلی باید آن‌ها را حل کنید. اگر هنوز هم با این بازی آشنایی ندارید، پیشنهاد می‌کنیم تریلر داستانی آن را از طریق این نشانی تماشا کنید. قابل ذکر است که استودیوی رد ثرد گیمز (Red Thread Games) وظیفه‌ی ساخت این بازی را به عهده داشته است.

نسخه‌ی کنسولی بازی Draugen قرار بود سال گذشته در اختیار بازی‌بازان قرار گیرد؛ اما انتشار آن به دلیل مشکلات مختلف به امسال موکول شد. حال طبق جدیدترین اخبار سازندگان، این بازی در تاریخ ۲ اسفند ۱۳۹۸ (۲۱ فوریه ۲۰۲۰ میلادی) برای پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان نیز عرضه خواهد شد. در صورت دریافت اطلاعات بیشتر از این بازی، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید