کوانتیک دریم ناشر بازی Dustborn خواهد بود

۱۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰
Dustborn

بازی Dustborn عنوانی در سبک اکشن ماجراجویی سوم شخص داستان محور است که استودیوی رد ترد گیمز (Red Thread Games) وظیفه‌ی توسعه‌ی آن را برعهده دارد. بنابر اعلام کوانتیک دریم (Quantic Dream)، این شرکت وظیفه‌ی انتشار بازی مذکور را برعهده خواهد داشت.

آقای رگنار تورن‌کویست (Ragnar Tornquist)، کارگردان خلاق شاغل در استودیوی رد ترد گیمز، در خصوص همکاری کوانتیک دریم گفت:

کوانتیک دریم اشتیاق و عشق ما را به روایت های عالی و داستان‌سرایی تعاملی به اشتراک می‌گذارد. این برای ما بسیار مهم بود تا با گروهی کار کنیم که دید ما را نسبت به بازی Dustborn درک کرده و از آن استقبال می‌کند. ما نمی‌توانستیم شریک تجاری بهتری برای این بازی داشته باشیم.

همچنین آقای گیلامه دفاندامیر (Guillaume de Fondaumiere)، مدیرعامل کوانتیک دریم، در این باره اظهار داشت:

ما بسیار خوشحالیم که در این پروژه‌ی زیبا با استودیوی رد ترد گیمز همکاری می‌کنیم. از همان ابتدا جاه‌طلبی Dustborn، اصالت بصری و گیم‌پلی آن، شخصیت‌های مختلف و مضمون آن ما را به این پروژه جذب کرد. هدف ما به عنوان ناشر این است که به استودیوی رد ترد گیمز کمک کنیم تا دیدگاه خود را به بهترین شکل بیان کرده و سپس آن را تا جای ممکن برای افراد مختلف به اشتراک بگذاریم. ما منابع ویرایشی و فنی خود را برای این استودیو فراهم خواهیم کرد.

شرکت کوانتیک دریم چند ماه پیش اعلام کرد که از این پس به عنوان ناشر مستقل فعالیت خواهد کرد. بازی Dustborn قرار است در سال ۲۰۲۱ میلادی برروی رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها منتشر شود. در پایان می‌توانید تیزر جدید منتشر شده از این بازی را مشاهده و یا دانلود کنید.

دانلود تیزر با کیفیت ۴۸۰P | دانلود تیزر با کیفیت ۷۲۰P | دانلود تیزر با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید