اطلاعات جدیدی از بخش آنلاین بازی Nioh 2 منتشر شد

PS4 ، اخبار ، اخبار بازی ۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰

همانند نسخه‌ی نخست، بازی Nioh 2 نیز شامل ویژگی‌ها و امکانات مختلفی در بخش آنلاین می‌شود. با این حال، اطلاعات جدید منتشر شده نشان می‌دهند که تیم سازنده زمان زیادی را صرف گسترش این بخش کرده است.

در جریان مراسمی که امروز به صورت زنده پخش شد، تیم سازنده تایید کرد که در زمان تجربه‌ی بازی در حالت کوآپ (Co Op)، تعداد دشمنان در هر منطقه افزایش خواهند یافت. علاوه بر این، هر یک از بازی‌بازان در حالت کوآپ پاداش خود را به صورت جداگانه دریافت خواهند کرد و می‌توانند به صورت مستقل به Shrine دسترسی داشته باشند. در کنار این موارد، تیم سازنده اطلاعاتی از مکانیک جدید بخش کوآپ را نیز در اختیار هواداران قرار داده است. این مکانیک جدید به بازی‎بازان اجازه می‌دهد بازی‌باز دیگر را در صورت کشته شدن، احیا کنند. البته شما برای دفعات محدودی امکان استفاده از این قابلیت را خواهید داشت.

علاوه بر این، تیم سازنده امکان ساختن Avatar را نیز تایید کرده است. این قابلیت به بازی‌بازان اجازه می‌دهد ظاهر هر یک از Yoki Shift Modeها را شخصی‌سازی کنند. بازی مورد انتظار Nioh 2 در تاریخ ۲۰ اسفند ماه سال جاری (۱۳ مارس سال ۲۰۲۰ میلادی) به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. تیم سازنده مدتی پیش یک تریلر داستانی و تعداد زیادی از تصاویر جدید بازی را منتشر کرده بود.

12345678910(14 رای, میانگین آرا 8٫64 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید