شرکت دیزنی قصد دارد استودیوی فاگ‌بنک را تعطیل و کارمندان آن را اخراج کند

۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۵

چند روز پیش بود که گزارشی مبنی بر فروش استودیوی فاکس‌نکست گیمز (FoxNext Games) توسط شرکت دیزنی (Disney) منتشر شد. در آن زمان، هیچ اطلاعاتی از آینده‌ی استودیوی فاگ‌بنک (FogBank) منتشر نشده بود ولی حالا اخبار جدیدی از برنامه‌های شرکت دیزنی برای این استودیو در اختیار ما قرار گرفته است.

استودیوی فاگ‌بنک که در شهر سان فرانسیسکو واقع شده است جزئی از قرارداد بین دو شرکت دیزنی و اسکوپلی (Scopely) نبود و به همین دلیل، آینده‌ی این استودیو در هاله‌ای از ابهام باقی مانده بود. با این حال، براساس جدیدترین گزارش منتشر شده از سوی GamesBeat، به نظر می‌رسد شرکت دیزنی قصد دارد این استودیو را تعطیل و ۶۰ کارمند آن را برای همیشه اخراج کند.

این خبر به نحوی توسط اطلاعیه‌ی منتشر شده در وب‌سایت رسمی بازی StoryScape، بازی ساخته شده توسط استودیوی فاگ‌بنک برای گوشی‌های هوشمند، تایید شده است. در این بیانیه آمده است:

بازی‌بازان عزیز

ما باید با اندوه فراوان اعلام کنیم که سرورهای بازی StoryScape در تاریخ ۱۴ بهمن ماه سال جاری (۳ فوریه‌ی سال ۲۰۲۰ میلادی) برای همیشه بسته خواهند شد. به عنوان بخشی از روند بستن سرورها، شما از این پس قادر به انجام خریدهای درون‌برنامه‌ای نخواهید بود. ما امیدواریم که شما از تجربه‌ی بازی StoryScape لذت برده باشید. از شما به خاطر علاقه‌ای که به شخصیت‌ها، تیم سازنده و بازی نشان دادید، سپاس گزاریم.

براساس آمار منتشر شده از سوی Sensor Tower، بازی StoryScape از زمان عرضه بیش از ۱٫۷ میلیون بار دانلود شده است. بازی StoryScape براساس برخی از نمایش‌های تلویزیونی طراحی شده بود و به بازی‌بازان اجازه می‌داد روند داستان و وقایع را براساس انتخاب‌های خود، تغییر دهند.

بخشی از داستان بازی StoryScape توسط آقای Drew Karphshyn، نویسنده‌ی دو بازی مشهور Wars: Knights of the Old Republic و اولین نسخه از سری Mass Effect، نوشته شده بود. آقای Karphshyn پس ملحق شدن آقای دانیل اریکسون (Daniel Erikson)، یکی دیگر از اعضای ارشد استودیوی بایوور (BioWare)، به استودیوی فاگ‌بنک، به این استودیو ملحق شده بود.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید