گیفت کارت
گیفت کارت

باس حذف شده‌ی بازی Bloodborne به لطف یک مادساز بازگردانی شده است

۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰

با وجود اینکه تقریبا پنج سال از عرضه‌ی Bloodborne می‌گذرد، این بازی همچنان با عمقی که دارد هواداران را به گشتن بیشتر در آن مجاب می‌کند. جست و جویی که در بسیاری از مواقع بی‌ثمر هم نیست.

احتمالا Bloodborne بیش از هر یک از ساخته‌های فرام‌ سافتور (From Software)، بازی‌بازان را مجاب به گشتن در میان محتوای حذف شده‌ی آن (Cut Content) می‌کند. بسیاری

از تولیدکننده‌های محتوا در شبکه‌های اجتماعی و مادسازها، زمان زیادی را در این محتوا می‌گذرانند تا بتوانند گوشه‌ای از رازهای این دنیای فوق‌العاده و پیچیده‌ی بازی را آشکار سازند.

اخیرا جامعه‌ی هواداران این بازی و به طور مخصوص یک مادساز، یکی دیگر از باس‌های حذف شده‌ی بازی را آشکار کرده است. پیش از این باس Great One Beast و مبارزه‌ای با Master Willem فاش شده بودند و مادسازها با استفاده از کنسول‌های Jailbreak شده و برخی ابزار دیگر، موفق به بازسازی این باس‌فایت‌ها شده‌اند. در حال حاضر یکی دیگر از باس‌های این بازی که قرار بوده در Chalice Dungeon حضور داشته باشد و به دلایلی از بازی حذف شده، توسط جامعه‌ی مادسازهای Foxy Hooligans و Tomb Prospectors کشف شده است. هر چند آن‌ها کاملا نتوانستند هوش مصنوعی باس را بازگردانی کنند و این باس به صورت بازسازی شده، توانایی حرکت را ندارد.

مشخص نیست این باس قرار بود دقیقا در چه نقطه‌ای از بازی حضور داشته باشد و در محصول نهایی هم اشاره‌ای به او نشده است. در ادامه می‌توانید ویدئوی مربوط به این باس را مشاهده کنید:

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید