مغزهای خسته | نقدها و نمرات عنوان Dr. Kawashima’s Brain Training for Nintendo Switch منتشر شد

۱۸ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰

با Dr. Kawashima’s Brain Training for Nintendo Switch مغز خود را با بازی‌های جالب به چالش بکشید. Dr. Kawashima’s Brain Training for Nintendo Switch دنباله‌ای بر عنوانی است که برای Nintendo DS در سال ۲۰۰۵ منتشر شد و مجموعه‌ی بازی‌های سرگرم‌کننده‌ای است که شما را از لحاظ ذهنی به چالش می‌کشند. این نسخه از توانایی‌های سوئیچ مانند دسته‌های جوی‌کان و همچنین صفحه‌ی لمسی آن به طرز خلاقانه‌ای استفاده می‌کند. در ادامه برخی از نقدها و نمرات Dr. Kawashima’s Brain Training for Nintendo Switch را بررسی می‌کنیم.

Vooks 8/10

خیلی خلاصه باید گفت این بازی یک روش نینتندوگونه برای به کار انداختن نورون‌های مغزی‌تان است. Dr. Kawashima’s Brain Training for Nintendo Switch همانطور که نامش اشاره می‌کند، مناسب تمرین دادن به مغز است. اگر این بازی را امتحان کنید، ممکن است جهت بهبود کارکرد مغزتان، سعی در بهتر شدن کنید. اگر حوصله‌تان سر رفته و به دنبال یک سرگرمی گذرا هستید، با قاطعیت می‌گویم این بهتر از هر نرم‌افزار موبایلی است که من دیده‌ام. با این حال اگر به دنبال یک بازی ویدئویی سنی هستید، اگر می‌خواهید روزی چند ساعت به انجام این بازی بپردازید، اگر به دنبال مکانیک‌های جالب گیم‌پلی و داستانی درگیرکننده است، Dr. Kawashima’s Brain Training for Nintendo Switch مناسب شما نیست.

GameSpew 7/10

Dr. Kawashima’s Brain Training for Nintendo Switch به هیچ عنوان اندازه‌ی نسخه‌ی پیشین خوب نیست. این بازی مشکلاتی در تشخیص اعداد و حروف دارد و نمی‌تواند حرکات کنترلر سوئیچ را به خوبی شناسایی کند. برخی مینی‌گیم‌های بازی به زبان ساده، مخاطب را خسته می‌کنند. با این حال، هر چه که نباشد این بازی نماینده‌ی دکتر کاواشیمای دوست‌داشتنی برروی سوئیچ است.

XGN 7/10

این تمرین‌دهنده‌ی مغز شما را تا چند هفته سرگرم‌ نگه خواهد داشت. متاسفانه، چیز تازه‌ای برای تجربه کردن وجود ندارد، هرچند یادگیری قدم به قدم با بازی سرگرم‌کننده است. دارندگان کنسول سوئیچ لایت ممکن است بخواهند از این عنوان دوری کنند، چرا که محدودیت‌های لایت باعث می‌شوند این بازی عملا بی‌مصرف شود.

Nintendo Insider

Dr. Kawashima’s Brain Training for Nintendo Switch، برخلاف نام طولانی و عجیب و غریبی که دارد، بازگشتی خوش‌آمد برای این سری است و بسیار مناسب سوئیچ طراحی شده است. قطعا این یک تجربه‌ی قابل‌ پیش‌بینی است، اما بازی موفق می‌شود در اکثر مواقع همزمان چالش‌انگیز و سرگرم‌کننده باشد.

Nintendo Life 6/10

مشخص نیست مخاطب Dr. Kawashima’s Brain Training for Nintendo Switch چه کسانی هستند. آدم‌هایی عادی که با خوشحالی حاضر به خرید یک DS ارزان برای این بازی بودند، حاضر به پرداخت مبلغ بسیار گران‌تر سوئیچ نیستند و دارندگان کنونی سوئیچ هم می‌توانند جمعی از بازی‌های فکری را پیدا کنند که هرچند بهتر نیستند، اما قطعا ارزان‌تر هستند. محتوای این بازی به اندازه‌ی کافی سرگرم‌کننده است، اما قطعا بعد از یک ماه از چشم شما می‌افتد. اگر یک سری وجود دارد که نینتندو باید آن را تبدیل به یک بازی موبایلی می‌کرد، آن این سری است.

Cubed3 6/10

Dr. Kawashima’s Brain Training for Nintendo Switch فرصتی از دست رفته جهت ساخت یک پکیج از مینی‌گیم‌های سرگرم‌کننده، برروی یک کنسول فوق‌العاده موفق است. فاکتورهای جذابی درباره این بازی وجود دارند. مانند اینکه اکنون می‌توانید پازل‌هایی مانند سودوکو را برروی سوئیچ بازی کنید و قیمت بازی هم مناسب است. با این حال، با توجه به محدودیت‌های وارد بر دارندگان سوئیچ لایت و عدم تشخیص مناسب دست‌خط به هنگام محاسبات ریاضی، سخت است این بازی را پیشرفتی نسبت به نسخه‌های پیشین دانست.

میانگین نمرات بازی در وبسایت متاکریتیک

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید