بازی BioShock 4 باید مسیر متفاوتی را در پیش گیرد

۱۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۵

چندی پیش و قبل از به پایان رسیدن سال ۲۰۱۹، کمپانی توکی گیمز (۲K Games) اعلام کرد که مجموعه بازی‌های BioShock هنوز زنده است و چهارمین نسخه از این سری توسط استودیوی کلود چیمبرز (Cloud Chambers) در دست توسعه قرار دارد.

اگر از طرفداران این سری بازی باشید حتما می‌دانید که انتظارات از این نسخه‌ی جدید تا حد بسیار زیادی بالاست. همه‌ی ما ایده‌های بسیاری در سر داریم در رابطه با این که نسخه‌ی چهارم باید چه مسیری را در پیش گیرد و به چه چیزهایی بپردازد. یکی از افرادی که به مانند بسیاری از ما ایده‌های خودش را برای توسعه‌ی این بازی در سر دارد، آقای جوردن توماس (Jordan Thomas) است. آقای توماس از کارمندان سابق شرکت توکی گیمز است که بر روی نسخه‌های مختلف BioShock کار کرده است. ایشان در نسخه‌ی دوم این سری بازی در نقش کارگردان بخش خلاقیت ظاهر شده بودند.

آقای توماس در مصاحبه‌ای اعلام کرد که مایل است نسخه‌ی بعدی BioShock جهت‌گیری متفاوتی نسبت به نسخه‌های قبلی داشته باشد. او علاقه‌مند است تا نسخه‌ی جدید را متمایز از عناوین قبلی ببیند با این حال ایشان معتقد هستند که BioShock جدید باز هم باید در راستای شگفت‌زده کردن مخاطب با محیط‌های خارق‌العاده و ایدئولوژی‌های دیوانه‌وار قدم بردارد. او افزود:

امیدوارم آن‌ها (در تیم توسعه) زنجیرهایی که آنان را به نسخه‌های قبلی متصل می‌کنند را شکسته و تا جایی که ممکن است بدون وابستگی عمل کرده و حس آزادی داشته باشند. این چیزی است که من امیدوارم سری بازی‌های BioShock به خاطرش شناخته شود؛ بردن شما به مکان‌های که انتظارشان را ندارید. هم از نظر فیزیکی و هم از لحاظ موضوعی (تماتیک).

بازی BioShock 4 چندین سال است که به صورت‌های مختلف در دست توسعه قرار داشته اما ساخت پروژه‌ی فعلی تحت این نام از سال ۲۰۱۷ کلید خورد. هنوز اطلاعاتی پیرامون پلتفرم‌های مقصد یا تاریخ انتشار این بازی منتشر نشده است اما شرکت توکی گیمز اعلام کرده که مدت زمان زیادی تا انتشار BioShock 4 باقی مانده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید