هیدکی کامیا: توسعه‌ی Bayonetta 3 به خوبی پیش می‌رود

Nintendo Switch ، اخبار ۸ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۵

عنوان Bayonetta 3 طی مراسم The Game Awards سال ۲۰۱۷ معرفی شد. از زمان معرفی این بازی تا به این روز اخبار بسیار کمی از آن منتشر شده است و به نوعی می‌توان گفت که Bayonetta 3 در سکوت رسانه‌ای و خبری به سر می‌برد.

همانطور که اشاره شد، تا به حال چیز زیادی از Bayonetta 3 فاش نشده است و استودیوی پلاتینیوم گیمز (Platinum Games) تنها هر از گاهی اطمینان می‌دهد که توسعه‌ی این بازی به خوبی پیش می‌رود. در جدیدترین خبر منتشر شده از این بازی، باز هم همین سناریو توسط تیم سازنده در پیش گرفته شده است.

به‌تازگی خالق Bayonetta؛ یعنی آقای هیدکی کامیا که به عنوان تهیه‌کننده بر روی Bayonetta 3 کار می‌کند، در توییتر نسبت به سوال یکی از طرفدران واکنش نشان داده است. کاربری در توییتر از آقای کامیا از نحوه‌ی پیشرفت توسعه‌ی بازی سوال پرسیده بود و این که آیا اخبار جدیدی از Bayonetta 3 منتشر خواهد شد یا خیر. پاسخ آقای کامیا بسیار کوتاه و مختصر بود. ایشان در پاسخ سوال اینطور گفتند:

توسعه بسیار خوب پیش می‌رود، این هم پاسخ شما.

با توجه به این که استودیوی پلاتینیوم گیمز در رابطه با Bayonetta 3 بسیار رازآلود عمل کرده، همین پاسخ هم تا حدی خوشایند محسوب می‌شود. البته ما همچنان امیدوار هستیم که نینتندو تریلر جدیدی از بازی به ما نشان بدهد، احتمال دارد این اتفاق دیر یا زود رخ دهد.

بازی Bayonetta 3 در تاریخی کاملاً نامشخص به طور انحصاری برای کنسول نینتندو سوئیچ عرضه خواهد شد.

12345678910(14 رای, میانگین آرا 7٫36 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید