کپکام به بازی‌بازان برای تست عنوانی معرفی نشده دعوت‌نامه ارسال کرده است

۲۸ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۰

باوجود این‌که شرکت کپکام (Capcom) در یک سال سال گذشته بازی‌های AAA پرتعداد و موفقی چون Resident Evil 2 Remake و Devil May Cry 5 را روانه‌ی بازار کرده و در بهار سال جاری نیز عنوان Resident Evil 3 Remake را منتشر خواهد کرد اما به‌نظر می‌رسد برنامه‌های بزرگِ چشم‌بادامی‌های ساکن اوساکا هنوز به آخر خط نرسیده‌اند.

صبح روز گذشته بخش Resident Evil Ambassadors از وب‌سایت رسمی کپکام که وظیفه‌ی انتشار اخبار مرتبط با مجموعه‌ی Resident Evil را برعهده دارد با انتشار پیامی به مشترکین این برنامه، از بازی‌بازان برای تست بازی معرفی نشده‌ای دعوت به عمل آورده است. همچنین این پیام به برگزاری رویدادی نمایشی (مانند Tokyo Game Show) اشاره می‌کند که جلسه‌ی تستِ بازی مجهول در آن صورت خواهد گرفت.

باتوجه به این‌که رویدادهای تجاری بسیاری در سال جاری برگزار خواهد شد، مشخص نیست این جلسه در کدام‌یک از آن‌ها صورت خواهد گرفت. معرفی چهار رتبه‌بندی جدید و چهار نوع کارتِ عضویتِ متفاوت برای برنامه‌ی Ambassador نیز از دیگر محتویات این پیام هستند.

لازم به ذکر است آخرین باری که Resident Evil Ambassador بازی‌بازان را به آزمایش یک بازیِ معرفی نشده دعوت کرد، مربوط به عنوان Project Resistance بود که بعدها به صورت رسمی معرفی و به عنوان بخش چندنفره‌ی بازی Resident Evil 3 Remake در نظر گرفته شد.

اگر از دنبال‌کنندگان اخبار مربوط به کپکام باشید حتماً می‌دانید که این شرکت به‌تازگی علائم تجاری جدیدی برای مجموعه‌های مختلف قدیمی خود از جمله Dino Crisis ثبت کرده است. از آن‌جایی که سری Dino Crisis و Resident Evil ارتباط تنگاتنگ و شباهت‌های انکارناپذیری باهم دارند و تقریباً از طیف مخاطبان مشابهی برخوردارند احتمال می‌رود این پیامِ مرموز به‌منظور دعوت بازی‌بازان برای آزمایش نسخه‌ی جدیدی از Dino Crisis ارسال شده باشد.

کپکام هنوز هیچ واکنش رسمی در رابطه با این موضوع انجام نداده است بنابراین برای کشف رازِ این معما ناچاریم تا انتشار اخبار بیشتر منتظر بمانیم. به‌هر صورت اگر از علاقه‌مندان به آثار کپکام هستید پیشنهاد می‌کنیم آیتمِ ویدئویی برترین عناوین این شرکت که به کوشش سعید آقابابایی تهیه شده است را از اینجا مشاهده کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید