استودیوی آمازون گیم از دلایل عدم عرضه‌ی بازی New World برروی کنسول‌ها می‌گوید

۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰

استودیوی آمازون گیم (Amazon Game) اخیرا در جریان رویداد The Game Awards 2019 تریلر جدیدی از بازی New World را منتشر کرد. این بازی در سبک اکشن نقش‌آفرینی آنلاین (MMO) است و حال استودیو سازنده از دلایل عدم عرضه‌ی این عنوان برروی کنسول‌ها می‌گوید.

آقای اسکات لین (Scot Lane)، کارگردان بازی New World، در این خصوص اظهار داشت:

من ساختن بازی برای کنسول‌ها را دوست دارم. تاکنون بازی‌های بسیاری را برای کنسول‌ها ساخته‌ام، اما در مورد این بازی، ما بخش گرافیک را تاحد امکان تحت فشار قرار داده‌ایم. این یکی از چیزهای بزرگی است که می‌خواهیم به این سبک بیاوریم: ساختن یک عنوان MMO متفاوت با چیزی که تاکنون دیده‌اید. من فکر می‌کنم در مبارزات از نظر مقیاس چیزهای بسیاری وجود دارند که از طریق رایانه‌های شخصی قدرت‌مند می‌توانیم به آن‌ها دست یابیم. این مورد به ما اجازه می‌دهد تا در طول زمان چیزهای بسیاری را به بازی اضافه کنیم.

البته مشخص نیست که منظور آقای لین کنسول‌های نسل حاضر بوده و یا کنسول‌های نسل بعدی. شایعات اخیر منتشر شده حاکی از آن است که آمازون قصد دارد با سرویس استریم خود که شبیه به گوگل استیدیا است، وارد رقابت در صنعت بازی‌های ویدئویی شود. آمازون تاکنون از اظهارنظر درباره این شایعه امتناع کرده، اما چند نشریه‌ی مشهور آن را تایید کرده‌اند.

بازی جهان‌باز New World در قرن هفدهم روایت و عصر اکنشاف می‌شود. بازی‌بازان در یک جزیره‌ی تازه کشف شده‌ به نام Aeternum، باید به ماجراجویی بپردازند و با شکست دادن دشمنان خود، زمین‌های این جزیره را تصاحب نمایند. در این بازی ارتشی از مردگان نیز حضور دارند که تلاش می‌کنند زمین‌های این جزیره را به‌دست بگیرند و جزیره را پاک‌سازی کنند.

بازی‌بازان همچنین می‌توانند دنیای این بازی را جستجو و اکتشاف کنند. آن‌ها به گنج‌های پنهان شده را کشف کنند و یک امپراطوری جدید برای خود بسازند. بازی New World از مبارزات بزرگ ۱۰۰ نفره نیز پشتیبانی می‌کند. می‌توان با ملحق شدن به افراد دیگر، به صورت آنلاین این بازی را تجربه کنید یا به‌صورت تک‌نفره امپراطوری خود را بسازید.

استودیوی آمازون گیم در سال ۲۰۱۲ میلادی تاسیس گردید، اما از سال ۲۰۱۴ ساخت بازی‌ها را آغاز کرده است. آمازون اولین‌ بار در اوایل سال جاری عنوان New World را معرفی کرد.

بازی New World در ماه می سال ۲۰۲۰ میلادی (میان ماه‌های اردیبهشت و خرداد سال ۱۳۹۹) برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. در ادامه می‌توانید جدیدترین تریلر این بازی را در قسمت زیر مشاهده و یا دریافت نمایید.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید