کنسول نینتندو سوییچ به عنوان یکی از مهم‌ترین گجت‌های یک‌ دهه‌ی اخیر از سوی مجله‌ی تایم انتخاب شد

۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۵

طبق جدیدترین خبر منتشر شده، کنسول نینتندو سوییچ از نظر مجله‌ی تایم (Time) به عنوان یکی از ۱۰ گجت برتر در ۱۰ سال گذشته لقب گرفت.

اخیرا مجله‌ی تایم فهرست ۱۰ وسیله‌ی برتر در بخش فناوری و در ۱۰ سال گذشته را منتشر کرده است. در این فهرست وسایلی مانند Ipad و Apple Watch حضور دارند. حال برای دومین بار، این مجله کنسول نینتندو سوییچ را به عنوان برترین وسیله‌ی الکترونیکی سال انتخاب کرده است. این کنسول پیش‌تر در سال ۲۰۱۷ نیز به این عنوان نائل گردیده بود.

مجله‌ی تایم در وب‌سایت خود در مورد کنسول نینتندو سوییچ این طور نوشت:

هنگامی که صحبت از حرکت در صنعت بازی‌های ویدئویی می‌شود، هیچ‌کس نمی‌تواند به رکورد نینتندو برسد. نینتندو کار خود را با کنسول گیم‌بوی در سال ۱۹۸۹ آغاز کرد. اما معرفی کنسول هیبریدی نینتندو سوییچ در سال ۲۰۱۷، که می‌توانید آن را به صورت قابل حمل و یا متصل به تلویزیون بازی کنید، شاید مهم‌ترین سهم این شرکت در صنعت بازی‌های ویدئویی باشد.

در مقایسه با رقابت، نینتندو سوییچ به راحتی به عنوان مهم‌ترین کنسول بازی در یک دهه‌ی اخیر لقب می‌گیرد و در عین حال، طرفداران از توسعه‎‌دهندگان می‌خواهند که عناوین بیشتری را برای این کنسول بسازند. قابلیت حمل آن مانند تلفن‌های هوشمند ، همراه با عناوین انحصاری و مستقل ، باعث می‌شود کنسول سوییچ مانند اوج ایده‌های شرکت نینتندو در صنعت بازی باشد.

نظر شما در این خصوص چیست؟ لطفا نظرات و دیدگاه‌های خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید