گیفت کارت
گیفت کارت

شایعه : کونامی با همکاری کوجیما فرنچایز Silent Hill را احیا خواهند کرد

۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۶

به گزارش یکی از کاربران وب‌سایت رددیت، شرکت کونامی و کوجما بر سر ساخت نسخه‌ی جدید Silent Hill با یکدیگر در حال مذاکره هستند و ممکن است به زودی این همکاری پس از سال‌ها از سر گرفته شده و نسخه‌ی جدید سری Silent Hill ساخته شود.

همین دیروز بود که کونامی دامنه‌ای وب‌سایت اصلی Silent Hill را به فروش گذاشته و بار دیگر امیدها برای ساخت نسخه‌ی جدیدی این فرنچایز کمرنگ‌تر شد؛ گویی دیگر کار این شرکت با این سری محبوب به پایان رسیده است. اما گزارشات جدید از این موضوع خبر می‌دهند که در حال حاضر شرکت کونامی در حال مذاکره با کوجیما است تا بار دیگر این کارگردان مشهور و محبوب صنعت بازی‌های ویدئویی، به سراغ فرنچایز Silent Hill رفته و نسخه‌ای جدید از این فرنچایز را توسعه دهد.

فرنچایز Silent Hill کار خود را در سال ۱۹۹۹ با نسخه‌ی اول آغاز کرد و در سال ۲۰۱۲ شاهد انتشار آخرین نسخه از سری اصلی این فرنچایز با نام Silent Hill: Downpour بوده‌ایم. البته ساخت نسخه‌ی جدیدی این فرنچایز در سال ۲۰۱۲ به کوجیما سپرده شد و حتی نسخه‌ی آزمایشی قابل بازی آن تحت عنوان P.T نیز در دسترس قرار گرفت اما به دلیل اختلافات کوجیما با شرکت کونامی و به دنبال آن ترک این شرکت، نام کوجیما از این بازی حذف  و در نهایت سال ۲۰۱۴ ساخت این بازی متوقف شد. 

در هر صورت یکی از کاربران سایت رددیت؛ مدعی شده که شرکت کونامی و هیدئو کوجیما برای ساخت نسخه‌ی جدید این سری در حال مذاکره هستند. ظاهرا کونامی این آی‌پی را موقتا به استودیوی کوجیما پروداکشنر واگذار خواهد کرد تا این استودیو به همراه شرکت ترد پارتی دیگر که نام آن هنور مشخص نشده است، برروی ساخت این پروژه سرمایه گذاری کنند. منتها کونامی مشخصا اعلام کرده که بازیگران این پروژه را این شرکت انتخاب خواهد کرد اما تضمین می‌دهد که کار کارگردانی و توسعه‌ی کامل بازی بر عهده‌ی استودیوی کوجیما پروداکشنز و هیدئو کوجیما خواهد بود. اگرچه به نظر می‌رسد که دیگر نورمان ریداس به عنوان بازیگر شخصیت اصلی حضور نخواهد داشت اما بر اساس ادعای کاربر مربوطه، سازندگان قصد دارند یک بازیگر رده بالا به مانند وی را برای این بازی استخدام کنند.

کاربر مورد نظر گزارش می‌دهد که همکاری میان کوجیما و کونامی باعث شد تا Ken-Ichiro Imaizumi استودیوی کوجیما پروداکشنز را ترک کند. زیرا وی تمایلی به همکاری دوباره با شرکت کونامی نداشت. این طور به نظر می‌رسد که کوجیما نیز قصد دارد پروژه‌ی ناتمام خود (پروژه‌ی P.T) را به اتمام برساند؛ چیزی که فکر می‌کند بازی‌بازان لیاقت آن را دارند.

در هر صورت همچنان باید اطلاعات منتشر شده را به عنوان یک شایعه در نظر گرفت. اشاره کردیم که روز گذشته نیز دامنه‌ی وب‌سایت اصلی Silent Hill به فروش گذاشته شد و همین موضوع، همکاری کونامی و کوجیما و احیای دوباره‌ی این سری را در هاله‌ای ابهام قرار می‌دهد. اگرچه چندی پیش شخص هیدئو کوجیما نیز به این نکته اشاره کرده بود که قصد دارد یک بازی بسیار ترسناک را بسازد اما شاید منظور وی از بازی ترسناک، P.T یا نسخه‌ی جدید Silent Hill نباشد بلکه وی قصد دارد تا یک آی‌پی کاملا جدید خلق کند. در هر صورت همه چیز به زودی مشخص می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید