قسمت جدید State of Play هفته‌ی دیگر برگزار خواهد شد

۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۵

قسمت جدید State of Play سال ۲۰۱۹، هفته‌ی دیگر برگزار خواهد شد. شرکت Sony تایید کرده است که تا پیش از پایان سال ۲۰۱۹، آخرین قسمت State of Play را برگزار خواهد نمود.

برنامه‌ی مذکور، طی تایید رسمی سونی برای سه شنبه ۱۰ دسامبر (۱۹ آذر) ساعت ۱۷:۳۰ به وقت تهران برنامه ریزی شده است. همچنین سونی اعلام کرده است که این برنامه حدود ۲۰ دقیقه به طول خواهد انجامید و اخبار، بازی‌ها و به‌روزرسانی‌های جدیدی طی آن اعلام خواهند شد.

همانطور که انتظار می‌رود، سونی اعلام نکرده که چه بازی‌هایی در این قسمت از برنامه معرفی خواهند شد اما اخیرا گمانه‌زنی‌های زیادی پیرامون معرفی نسخه‌ی بازسازی شده‌ی عنوان Resident Evil 3 در این رویداد، شبکه‌های مجازی را فراگرفته است. با توجه به انتشار تعدادی تصویر رسمی از این بازی در چند روز پیش، می‌توان با اطمینان گفت که این بازی توسط شرکت Capcom در دست توسعه قرار دارد. با توجه به این مسئله که قرار نیست در مراسم The Game Awards امسال از این بازی رونمایی شود، احتمال معرفی RE3 Remake در قسمت جدید State of Play بسیار زیاد است.

همچنین تعدادی از طرفداران لیستی را در چنل یوتیوب PlayStation مشاهده کردند که به عنوان Ghost of Tsushima اشاره کرده بود. احتمال این که در این برنامه تریلر جدیدی از این عنوان منتشر شود، بسیار بالاست. البته به‌روزرسانی لیست بازی‌های پلی‌استیشن بنا به دلایل متعددی اتفاق می‌افتد، بنابرین نباید چندان به این احتمال دل خوش کرد.

در هر حال، هفته‌ی آینده یک هفته‌ی هیجان‌انگیز از جهت رویدادهای مهم مرتبط با صنعت بازی‌های ویدئویی است. قسمت بعدی State of Play تنها دو روز پیش از مراسم The Game Awards برگزار خواهد شد. پیش‌تر اعلام شده بود که چیزی در حدود ۱۰ بازی جدید در Game Awards امسال معرفی خواهد شد. (این خبر را در گیمفا از اینجا بخوانید.)

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید