Halo: Reach به بازی‌بازان اجازه کار کردن با مادها را خواهد داد

آرش بوالحسنی
۱۲ آذر ۱۳۹۸ - 21:30

کمی پیش اعلام شد که Halo: Reach به هنگام عرضه، از مادها برروی رایانه‌های شخصی پشتیبانی نخواهد کرد. حال با عرضه‌ی بازی به نظر می‌رسد بازی‌بازان می‌توانند با غیر فعال قابلیت anti-cheat، هر قدر که می‌خواهند دست به انجام کارهای خلاقانه با مادها بزنند.

توسعه‌دهنده‌ی این بازی یعنی استودیو ۳۴۳، در این باره گفت که تصمیم گرفته تا هواداران را بیش از این منتظر نگذارد و به آن‌ها، چیزی را که می‌خواهند ارائه دهد. این استودیو اعلام کرد که بازی‌بازان می‌توانند با غیر فعال کردن قابلیت anti-cheat، بدون ترس از بن شدن دست به جایگزین کردن فایل‌های بازی بزنند. هر چند با غیر فعال کردن anti-cheat، قادر به Matchmaking یا انجام بازی‌های چندنفره رسمی نخواهید بود و برای این کار باید anti-cheat را دوباره فعال کنید. یکی از اعضای استودیوی ۳۴۳ در پاسخ به یکی از کاربران سایت رددیت گفت:

هنوز در حال کار برروی ارتقای جوانب مختلف بازی هستیم، اما قابلیتی در نظر گرفته‌ایم که می‌توانید هنگام عرضه‌ی بازی، قابلیت anti-cheat را دور بزنید. این به شما اجازه خواهد داد تا در بخش داستانی و بازی‌های Custom دست به خلق ماد بزنید. هرچند نمی‌توانید وارد Matchmaking شوید.

بدون شک این خبر، بسیار برای هواداران رایانه‌های شخصی، خوشحال‌کننده خواهد بود. حتی با اینکه مادها فعلا فقط در حالت Custom و بخش داستانی موجود هستند، نمی‌توان از سیل مادهای خلاقانه‌ای که در این زمینه عرضه می‌شوند، ابراز هیجان نکرد. Halo: Reach هم اکنون به صورت دیجیتالی برروی استیم و فروشگاه ویندوز موجود است.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید