نسخه‌ی دسترسی اولیه‌ی عنوان Dreams بازیکنان زیادی ندارد

۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰

اگرچه Dreams در حال حاضر در فاز دسترسی اولیه قرار دارد اما تعداد بازی‌بازانی که تاکنون جذب کرده، رقم چندان چشم‌گیری نیست.

عنوان Dreams قصد دارد هم به عنوان یک بازی ظاهر شود و هم نقش یک موتور بازی‌سازی را ایفا کند. ایده‌ی پشت این بازی یک ایده‌ی بلندپروازانه است که به نظر می‌رسد اوج نبوغ و خلاقیت استودیوی Media Molecule را به چالش خواهد کشید. این که آیا این ایده صرفا یک ایده باقی می‌ماند یا به بلوغی که انتظار داریم می‌رسد هنوز مشخص نیست چرا که باید صبر کنیم و ببینیم بازی پس از عرضه‌ی نهایی چگونه عمل خواهد کرد.

البته نکته‌ی قابل تامل اینجاست که تعداد بازی‌بازان عنوان Dreams در فاز دسترسی اولیه رقم قابل توجهی نیست. طبق آماری که توسط Abbie Heppe، مدیر روابط عمومی استودیو مدیا مولکول، منتشر شده این عنوان تاکنون تنها حدود ۱۰۰۰۰۰ بازیکن را به خود جذب کرده است.

لازم به ذکر است که هنوز برای قضاوت در رابطه با موفقیت تجاری این عنوان زود است چرا که اولا بازی از بودجه‌ی ابتدایی بالایی برخوردار نبوده و دوما مدت زیادی هم نیست که وارد فاز دسترسی اولیه شده است. باید صبر کرد و دید نتیجه‌ نهایی چه خواهد شد، سونی و مدیا مولکول انتظارات را برآورده می‌کنند یا خیر؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید