بازی Torchlight Frontiers با تاخیر روبه‌رو شد

PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۵

بازی نقش آفرینی Torchlight Frontiers که دنیای آن میان بازیکنان به اشتراک گذاشته می‌شود، اوایل ماه میلادی جاری بود که معرفی شد و توجه افراد زیادی را جلب کرد. حال به تازگی اخبار و گزارش‌هایی مبنی بر تاخیر خوردن زمان عرضه‌ی این بازی در دسترس قرار گرفته‌اند.

پیش از این، تاریخ انتشار بازی Torchlight Frontiers سال ۲۰۱۹ اعلام شده بود اما طبق خبر جدیدی که منتشر شده، بازی برای این تاریخ آماده نخواهد شد و هنوز هم زمان عرضه مشخصی برای آن تایید نشده است. کارگردان این بازی اخیرا در جریان رویدادی که برای بازی Path of Exile برگزار شد حضور داشت و در این مراسم طی صحبتی اعلام کرد:

ما تقریبا ۲ سال و نیم قبل بود که بازی Torchlight Frontiers را برای انتشار در سال ۲۰۱۹ در نظر گرفتیم ولی بازی برای این تاریخ آماده نخواهد شد. در واقع باید بگویم که اصلا اطلاع دقیقی در مورد اینکه چه زمان بازی قابل انتشار خواهد بود نداریم و در حال حاضر روی یک سری تغییرات کلی در رابطه با آن کار می‌کنیم که باعث شده‌اند نتوانیم زمان دقیقی برای انتشار در نظر بگیریم. هرچند اطلاعات خیلی دقیقی برای به‌اشتراک گذاشتن در دسترس نیست ولی فقط می‌توانم بگویم که روند توسعه‌ی بازی هر روز بیشتر از گذشته پیشرفت می‌کند و ما واقعا در رابطه با این اثر هیجان‌زده هستیم.

بازی هم‌اکنون Torchlight Frontiers برای کنسول‌های پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دست ساخت قرار دارد و طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده به نظر می‌رسد که در آن شاهد یک دنیای اشتراکی باشیم که کاربران قادر خواهند بود با ساخت شخصیت و همینطور انتخاب یک حیوان دست‌آموز وارد بازی شده و به کشتن دشمنان بپردازند.

12345678910(10 رای, میانگین آرا 7٫30 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید