تریلر زمان عرضه‌ی Jumanji: The Video Game منتشر شد

۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۵

سرانجام بازی Jumanji: The Video Game نیز برروی پلتفرم‌های مختلفی عرضه شد و اکنون در همین راستا، تریلر زمان عرضه‌ی آن نیز منتشر شده است که در ادامه به تماشای آن می‌پردازیم.

بازی Jumanji: The Video Game که در سبک اکشن ماجراجویی قرار دارد، توسط استودیوی فان‌سولو (Funsolve) توسعه یافته و شرکت اوت‌رایت گیمز (Outright Games) وظیفه‌ی انتشار آن را برعهده دارد. این بازی به نوعی برگرفته از فیلم اخیر مجموعه‌ی Jumanji بوده و بازی‌بازان می‌توانند شخصیت‌های آشنای این مجموعه یعنی دکتر بریوستون (Dr. Bravestone)، دکتر ابرون (Dr. Oberon)، ماوس (Mouse) و رابی (Ruby) را نیز در آن همراهی کنند. همچنین حالت Co-op نیز در این بازی حضور دارد.

شما در این تریلر بخش‌های مختلفی از گیم‌پلی و توانایی‌های شخصیت‌ها را مشاهده کرده و در کنار این مورد، شخصی نیز اتفاقات آن را تفسیر می‌کند. موانع و معماهای بسیاری نیز در مسیر ماجراجویی شخصیت‌ها قرار گرفته است که چالش‌های فراوانی را برای بازی‌بازان ایجاد خواهد کرد.

شما می‌توانید تریلر منتشر شده را در قسمت پایین تماشا و یا دریافت کنید:

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Jumanji: The Video Game در حال حاضر برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. علاقه‌مندان می‌توانند لیست جامع تروفی و اچیومنت‌های این بازی را از نشانی قرار گفته، مشاهده نمایند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید