همراهی شیرشاه و غول چراغ جادو | مروری بر نقدها و نمرات Disney Classic Games: Aladdin & The Lion King

۱۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۵

چند روزی از انتشار نمرات Disney Classic Games: Aladdin & The Lion King می‌گذرد و امروز تصمیم گرفته‌ایم که مروری بر نقدها و نمرات این بازی داشته باشیم. با این که بازی از نظر منتقدین نسبتا خوب عمل کرده است، ولی بازی‌بازان از Disney Classic Games: Aladdin & The Lion King راضی نبوده و ایرادات زیادی به آن گرفته‌اند.

در نسل حاضر، بازار بازی‌های نوستالژی بسیار داغ بوده و اکثر سازندگان با مشاهده‌ی موفقیت این عناوین، قصد دارند تا دوباره به سراغ پروژه‌های قدیمی خود بروند. بازی Disney Classic Games: Aladdin & The Lion King نیز در همین دسته قرار دارد و اکنون شاهد انتشار آن برای پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ هستیم. البته که رایانه‌های شخصی نیز جزو پلتفرم‌های مقصد این بازی بودند.

نسخه‌ی جدید این بازی، با پیشرفت گرافیکی، اضافه شدن بخش‌های جدید و بهبودهای بسیار همراه بوده، ولی در نهایت بازی Disney Classic Games: Aladdin & The Lion King توانسته است تا به امتیاز متای ۷۸ از طرف منتقدین و نمره‌ی پایین ۲٫۹ از طرف بازی‌بازان دست پیدا کند. در ادامه می‌توانید نقدها و نمرات مربوط به این بازی را مشاهده کنید.

۸٫۵/۱۰ :PlayStation LifeStyle

من همان قدر که ۲۵ سال پیش به عنوان یک پسر بچه از این بازی‌ها لذت بردم، امروز نیز از Disney Classic Games: Aladdin & The Lion King لذت بردم. من بالاخره امروز توانستم بازی Lion King را با استفاده از قابلیت «بازگشت زمان» که نسبتا بازی را آسان می‌کند، به اتمام برسانم و بازی واقعا خوب بود.

۸٫۵/۱۰ :GamingTrend

بازی Disney Classic Games: Aladdin & The Lion King چیز جدیدی برای ارائه ندارد، اگر در گذشته از طرفداران این دو بازی بوده‌اید، به طور حتم از Disney Classic Games: Aladdin & The Lion King لذت زیادی خواهید برد. ولی اگر حتی آن زمان نیز علاقه‌ای به این بازی‌ها نداشتید، توصیه می‌کنم به سمت این عنوان نروید.

۸٫۵/۱۰ :PlayStation Universe

دو بازی که در Disney Classic Games: Aladdin & The Lion King حضور دارند، از بهترین‌های دوران خود بودند و اکنون نیز بسیار عالی هستند. درست است که سختی بازی و بعضی مکانیزم‌های آن‌ باعث می‌شوند تا کمی اعصابتان خرد شود، ولی ارزشش را دارد. در بازی Disney Classic Games: Aladdin & The Lion King، دو عنوان وجود دارد که برای علاقه‌مندان به سبک پلتفرمر، عالی هستند؛ تفاوتی نمی‌کند که طرفدار نسخه‌های قدیمی این دو بازی بوده‌اید یا خیر.

۸٫۲/۱۰ :COGconnected

بازی Disney Classic Games: Aladdin & The Lion King نشان می‌دهد که چگونه باید بازی‌های قدیمی و از مد افتاده را دوباره به جهان امروزی تزریق کرد. اگر شک دارید که باید Disney Classic Games: Aladdin & The Lion King را تجربه کنید، بدون معطلی به سراغ آن بروید؛ چرا که این عنوان یکی از برترین‌ها است.

۸/۱۰ :Hardcore Gamer

بازی Disney Classic Games: Aladdin & The Lion King نمونه و مدل کاملی برای نشان دادن چگونگی انتشار چنین عناوینی است. هر دو بازی حاضر در عنوان Disney Classic Games: Aladdin & The Lion King جزو برترین‌های بازی‌های ۱۶ بیتی هستند.

۷٫۹/۱۰ :Video Chums

عناوینی که به همراه یکدیگر عرضه می‌شوند در این سبک، به ندرت به کاملی Disney Classic Games: Aladdin & The Lion King هستند. با این که هر دو بازی حاضر در این عنوان کوتاه هستند، ولی زحمت و محتویات اضافه‌ای که در این پکیج جا داده شده است، آن را بسیار ارزشمند می‌کند.

۷/۱۰ :Wccftech

بازی Disney Classic Games: Aladdin & The Lion King یک بسته‌ی کامل از عناوین خاطره‌انگیز است، ولی بعضی مشکلات گرافیکی و مکانیزم‌های تاریخ‌ گذشته باعث می‌شود که این بسته به یک شاهکار تبدیل نشود.

۷/۱۰ :Push Square

این پکیج یک شیرجه‌ی عمیق به خاطرات شیرین دوران قدیم است. اگر شما از هوادران فیلم‌ها یا بازی‌های قدیمی این دو عنوان هستید، Disney Classic Games: Aladdin & The Lion King می‌تواند انتخابی عالی برای شما باشد.

۷/۱۰ :Screen Rant

Disney Classic Games: Aladdin & The Lion King می‌تواند برای هر کسی که علاقه دارد تا پروژه‌های قدیمی و جالب دیزنی را اکتشاف کرده و با آنان مشغول شود، جذاب است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید