گیفت کارت
گیفت کارت

فروش بازی Final Fantasy 7 به ۱۲٫۳ میلیون نسخه رسید

۱۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۵

بازی Final Fantasy 7 قرار است در سال آینده و در قالب نسخه‌ی بازسازی شده، بازگشته و خاطرات خوش گذشته‌ی طرفداران را مجددا احیا کند. قطعا بازی‌بازان بسیاری Final Fantasy 7 را تجربه کرد‌ه‌اند و بازسازی شدن این عنوان، نشان از موفقیت آن در فروش است. اکنون اطلاعاتی از میزان فروش این بازی منتشر شده است که در ادامه به مرور آن‌ها خواهیم پرداخت.

بازی Final Fantasy 7 که در سال ۱۹۹۷ منتشر شد، تاکنون توانسته است ۱۲٫۳ میلیون نسخه را به فروش رساند که شامل نسخه‌ی دیجیتالی آن نیز می‌شود. قطعا این بازی یکی از مهم‌ترین عناوین کنسول پلی‌استیشن ۱ محسوب می‌شد و با موفقیتی که در سال ۱۹۹۷ کسب کرد، راه خود را به پلتفرم‌های دیگری مانند اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ، گوشی‌های هوشمند و رایانه‌های شخصی نیز باز کرد. بسیاری از طرفدارن نیز Final Fantasy 7 را بهترین نسخه و نقطه‌ی عطف این مجموعه می‌پندارند.

لازم به اشاره است که شرکت اسکوئر اینکس (Square Enix)، ناشر مجموعه‌ی Final Fantasy، در حال جشن گرفتن هالووین بوده و تصویر جدیدی را از Final Fantasy 7 Remake نیز منتشر کرده است. اکنون با انتشار چنین آمار و ارقام شگفت‌انگیزی، جشن آن‌ها نیز کامل می‌شود.

بازی Final Fantasy 7 Remake نیز به منظور عرضه در تاریخ ۳ مارچ ۲۰۲۰ میلادی برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ برنامه‌ریزی شده است و علاقه‌مندان می‌توانند اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از نشانی قرار گرفته مطالعه نمایند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید