تریلر جدید One Punch Man: A Hero Nobody Knows شخصیت‌های مختلف را نشان می‌دهد

۳ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰

امروز تریلر جدیدی از بازی One Punch Man: A Hero Nobody Knows منتشر شده است که لحظه‌های تازه‌ای از این عنوان را به همگان نمایش می‌دهد.

سری انیمه‌ی One Punch Man با این که زمان زیادی نیست که منتشر شده، اما هواداران زیادی را به خود جلب کرده است. برای آن دسته از کاربرانی که با داستان و حال و هوای این انیمه و شخصیت‌های آن آشنایی ندارند، خلاصه‌ای کوتاه از داستان این انیمه و البته بازی را در ادامه خدمت شما ارائه می‌دهیم.

بازی در زمانی روایت می‌شود که دنیا توسط موجودات عجیب و غریب مختلفی تهدید می‌شود. هر یک از هیولاهای مختلف، سطح تهدید مخصوص به خود را دارد؛ به صورتی که ممکن است اگر یک هیولا قدرت کمی داشته باشد، سطح تهدید پایینی محسوب شود و قهرمانانی با رتبه‌های پایین به سراغ او رفته تا کارش را تمام کنند. از طرفی دیگر، موجوداتی وجود دارند که سطح تهدیدشان در حد نابودی کل کره‌ی زمین است و تنها قهرمانان سطح S توانایی مبارزه و مقابله با آنان را دارند. اکنون در بازی، شاهد طیف وسیعی از قهرمان‌های مختلفی که در انیمه نیز حضور دارند، هستیم.

البته باید توجه کنید که قهرمانان حاضر در بازی و انیمه، همانند دیگر قهرمانان در فیلم‌ها و بازی‌های ویدئویی، شنل ندارند و از آسمان ناگهان ظاهر نمی‌شوند، بلکه ممکن است برخی از آنان همانند شخصیتی که امروز تریلری جدید از او و تیمش منتشر شده است، ظاهری خنده‌دار و طنز داشته باشند. با این حال، به هیچ وجه تصور نکنید که شخصیتی همانند Tank-Top Master که لباسش یک زیرپوش است و Metal Bat که تنها سلاحش یک چوب بیس‌بال بوده، قهرمانان ضعیفی هستند. اگر در صحت این حرف شک دارید، کافی است تا تریلر مذکور را تماشا کرده تا به قدرت قهرمانان سطح S ایمان بیاورید.

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی One Punch Man: A Hero Nobody Knows در سال ۲۰۲۰ برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. هنوز تاریخ دقیق انتشار این بازی مشخص نیست. همچنین نسخه‌ی بتای این بازی از تاریخ ۱۰ آبان ۱۳۹۸ (۱ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) به مدت سه روز در دسترس قرار خواهد گرفت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • aliboostani گفت:

  فکر نمی کردم به جز tanktop master اون دوتا هم باشن وقتی همه tanktop هارو آوردین tanktop vegetarian رو هم اضافه میکردین دیگه
  اینجوری باشه احتمال زیاد کله چکشی و چارانکو و snek و crablanteهم هستن D:
  و مطمئنا فلشی فلش ، پوری پوری ، متال نایت ، واچداگ من و amai mask هم هستن

  0
  0