شخصیت Lightning Max از بازی One Punch Man: A Hero Nobody Knows معرفی شد

۲۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰

طبق اعلام استودیوی بندای نامکو (Bandai Namco)، دومین شخصیت بازی One Punch Man: A Hero Nobody Knows که در قالب بسته الحاقی به آن اضافه می‌شود، Lightning Max نام دارد. برای مشاهده‌ی اطلاعات بیشتر در این زمینه، ما را در ادامه همراهی کنید.

یکی از عناوین جذاب امسال در سبک اکشن را می‌توان One Punch Man: A Hero Nobody Knows دانست. این بازی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عرضه شد و شاهد استقبال نسبتا خوبی هم از سوی بازی‌بازان بودیم. متاسفانه این بازی مشکلاتی هم دارد و در همین راستا، بندای نامکو در تلاش است تا با عرضه‌ی چند به‌‌روزرسانی و بسته الحاقی به رفع آن‌ها بپردازد. این استودیو دیروز شخصیت Suiryu را برای بازی معرفی کرد و تریلری را هم در دسترس قرار داد که برای تماشای آن می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

ظاهرا بسته الحاقی دیگری برای One Punch Man: A Hero Nobody Knows در راه است که کاراکتری به نام Lightning Max را به آن اضافه می‌کند. بدون شک این شخصیت با فنون خاصی که دارد، توقع هواداران را برآورده خواهد کرد. هنوز جزئیات دیگری نظیر تاریخ دقیق انتشار این بسته مشخص نیست، اما همان‌طور که از بندای نامکو انتظار داریم، احتمال می‌رود که در روزهای آینده این اتفاق همراه با عرضه‌ی تریلری جذاب رخ دهد. اگر هنوز هم با بازی مذکور آشنایی ندارید، پیشنهاد می‌کنیم نقد و بررسی آن را از طریق این نشانی مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید