رسمی: برای تجربه‌ی Call of Duty: Modern Warfare باید حتما به اینترنت متصل باشید

۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰

حدود هفته‌ی پیش و با دسترسی منتقدین و وب‌سایت‌های حوزه‌ی سرگرمی و بازی‌های ویدئویی، تصاویر منتشر شد که نشان می‌دادند که شما حتی برای تجربه‌ی بخش تک‌نفره‌ی بازی Call of Duty: Modern Warfare، باید به اینترنت متصل باشید. برخی معتقد بودند که این اجبار تنها برای نسخه‌ی اولیه است و پس از عرضه‌ی رسمی، این محدودیت برداشته می‌شود، اما پس از به‌روزرسان روز اول این بازی، مشخص شد که همچنان برای تجربه‌ی بخش تک‌نفره، بازی‌بازان باید به اینترنت متصل باشند.

در حال حاضر کسانی که به نسخه‌ی اولیه‌ی Call of Duty: Modern Warfare دسترسی داشته‌اند و به‌روزرسان روز اول را دریافت کرده‌اند، اعلام کرده‌اند که همچنان برای تجربه‌ی بخش داستانی، بازی‌بازان نیاز دارند که به اینترنت متصل باشند. البته تصویری نیز از کاور نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ این اثر در فضای مجازی منتشر شده که واژه‌ی نیز به اتصال اینترنت برروی آن هک شده. البته برخی افراد معتقداند که اتصال به اینترنت تنها برای بخش آنلاین و Spec Ops مورد نیاز است و بخش داستانی در هنگام عرضه نیاز به اینترنت نخواهد داشت.

فعلا بازی Call of Duty: Modern Warfare به صورت رسمی و جهانی عرضه نشده و باید دید تا پس از عرضه‌ی نهایی در امشب، شاهد رفع محدویت و نیاز به اینترنت خواهیم بود یا خیر. بازی Call of Duty: Modern Warfare از کلاینت اختصاصی شرکت اکتیویژن-بلیزارد (Activision-Blizzard) یعنی Battle.net بهره خواهد برد و برروی رایانه‌ی شخصی نیز تنها برروی این فروشگاه عرضه می‌گردد؛ پس با این اوصاف به نظر می‌رسد که برای تجربه‌ی این اثر حتما باید اتصالتان به اینترنت بر قرار باشد.

Call of Duty: Modern Warfare به‌زودی در دسترس کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه‌ی شخصی قرار می‌گیرد. شما می‌توانید نقدها و نمرات منتقدین را در ندای بازگشت به اوج | نقدها و نمرات Call of Duty: Modern Warfare مشاهده و بررسی فرمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید