گزارش: پروژه‌ی جدید کن لوین، عنوانی در سبک شبیه‌ساز ایمرسیو خواهد بود

۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰

علی‌رغم توسعه‌ی بازی Bioshock: Infinite توسط کن لوین (Ken Levine) در سال ۲۰۱۳، بازی‌بازان بسیاری خواهان اثری جدید از وی هستند. بر اساس گزارش‌هایی، وی هم‌اکنون در حال توسعه‌ی پروژه‌ی جدیدی بوده و تاکنون این پروژه، رازی بزرگ برای طرفدارن تلقی می‌شود. اما اکنون گزارش‌های جدیدی منتشر شده است که به سبک آن اشاره دارد.

بر اساس آگهی شغلی جدید استودیوی گوست استوری گیمز (Ghost Story Games) که به همان ایرشنال گیمز (Irrational Games) سابق مشهور است. پروژه‌ی جدید آن‌ها یک بازی بلندپروازانه در سبک شبیه‌ساز ایمرسیو (Immersive Sim) خواهد بود. بر اساس این آگهی، مسئولیت کارمند مورد نظر، پیاده‌سازی عناصر روایی و از پیش‌ تعیین شده خواهد بود.

لازم به اشاره است که سبک شبیه‌ساز ایمرسیو در بازی‌هایی مانند System Shock، Prey و Deus Ex نمود پیدا می‌کند؛ عناوینی که آزادی عمل را در الویت قرار داده و بخش‌های اکشن آن‌ها بر خلاف بازی‌های نقش‌آفرینی، مهم‌تر از مهارت بازی‌بازان جلوه می‌کند.

احتمالا کن لوین نیز در حال حاضر مشغول توسعه‌ی این بازی در استودیوی گوست استوری گیمز است و بر اساس آگهی یاد شده، این استودیو تنها از ۴۰ کارمند تشکیل شده است. معمولا آثار کن لوین تجربه‌هایی هستند که گیم‌پلی آن‌ها به مانند داستانشان، چالش برانگیز است و سبک شبیه‌ساز ایمرسیو، دقیقا با آن‌ها هم‌خوانی دارد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید