ام اس آی کارت گرافیک‌های GAMING براساس سری Radeon RX 5700 را معرفی کرد

۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۶
با ورود کارت‌های گرافیک سری AMD RX 5700/XT رقابت در بین سازندگان سخت افزار آغاز شده است؛ خنک کننده و بردهای اختصاصی، در کنار اورکلاک کارخانه، بخش‌هایی از این رقابت را شکل می‌دهند. اینک MSI با سری جدید کارت‌های گرافیک GAMING و GAMING X به شکلی دیگر پا به این رقابت می‌گذارد.
 
شرکت MSI  تولید کننده برتر قطعات گیمینگ مفتخر است که بهترین سری کارت گرافیک‌های خود که بالاترین کارایی در بازی‌ها و عملکرد حرارتی را ارائه می‌دهند، به Radeon RX 5700 بیاورد. این کارت‌های GAMING بر پایه Navi از جدیدترین تکنولوژی نوآورانه تخصیص نیروی انحصاری MSI بهره می‌برند. این تکنولوژی مطمئن می‌شود که کارت نیروی خود را از منبع تغذیه تامین می‌کند نه اسلات PCI Express روی مادربرد؛ نتیجه این امر یک سیگنال نیروی پایدارتر و جلوگیری از هر گونه مشکل با مادربرد است.
 
 
بهترین خنک کنندگی
به عنوان یک پیشتاز در بحث خنک کننده‌های کارت گرافیک، این شرکت می‌داند که چالش برانگیزترین قسمت تولید گرافیک در این است که بتوان تعادلی میان حرارت و نویز در یک کارت گرافیک بالا رده ایجاد کرد. اینجا جاییست که MSI تمرکز خود را برای سری GAMING در طی سالیان اخیر قرار داده و کارت گرافیک‌های MSI RX 5700 GAMING این سخن را تبدیل به عمل کرده‌اند. 
 
  • TORX FAN 3.0: به شدت ساکت. طراحی تیغه‌های منحصر بفرد برای بهترین خنک کنندگی.
  • تکنولوژی Zero Frozr: در بار کاری پایین فن‌ها را از کار می‌اندازد تا محیطی بدون نویز را فراهم آورد.
کارت گرافیک قوی و محکم
هیچ کارت گرافیک بالا رده‌ای بدون بک پلیت کامل نیست، بالاخره این اولین چیزیست که پس از نصب کارت در کیس خود مشاهده می‌کنید. سری GAMING با مقاوم‌ترین و بهترین مواد اولیه تقویت شده، بک پلیت فلزی نه تنها زیبایی کارت را افزایش می‌دهد بلکه قدرت ساختار کلی آن را نیز بهبود می‌بخشد تا PCB خم یا شکسته نشود.
 
  • با ترکیب آیرودینامیک و ساختار قدرتمند، ماژول‌های حرارتی عملکرد خنک کنندگی کارت را افزایش داده و همینطور از خم شدن کارت جلوگیری می‌کنند.
  • با افزایش فاصله میان بک پلیت و بُرد به مقدار کم، هوای بیشتری در این فاصله جریان خواهد دشات که یعنی بک پلیت می‌تواند گرمای بیشتری را از کارت گرافیک جذب کند.
  • به غیر از افزایش قدرت ساختاری، بک پلیت به خنک کنندگی غیر فعال کارت نیز کمک می‌کند. با چهار عدد پد لاستیکی میان بُرد و بک پلیت، جریان هوا بهبود یافته و دفع گرما بهتر خواهد شد.
درخشان مانند الماس
با قدرت MSI Mystic Light نورپردازی RGB به شما اجازه می‌دهد به شکلی پویاتر اقدام به شخصی سازی کارت گرافیک خود با بازی‌ها و محیط کاری کنید. شما به سادگی می‌توانید نورپردازی RGB را با نرم افزار اختصاصی Dragon Center کنترل کنید. با استفاده از Mystic Light شما می‌توانید کارت گرافیک MSI GAMING خود را با باقی محصولات شخص ثالث همگام سازی کنید.
 
 
 
 MSI Afterburner
MSI Afterburner در واقع شناخته شده‌ ترین نرم افزار اورکلاک است که به شکل وسیعی نیز استفاده می‌شود. این نرم افزار به شما کنترل کامل کارت گرافیک را اهدا کرده و اجازه می‌دهد نکات کلیدی و مهم سیستم خود را پایش کنید. Afterburner به شما کارایی بالاتری را به شکل رایگان تقدیم می‌کند که به لطف فریم‌های بیشتر به دست می‌آید.
 
 
 
MSI Dragon Center
 MSI Dragon Center یک پلتفرم نرم افزاری جدید است و هدف آن ایجاد یک بستر کلی برای تمام نرم افزارهای MSI برای قطعات سیستم و لوازم جانبی است. حالت‌های جدید این نرم افزار از جمله Gaming Mode سیستم شما را بلافاصله برای بهترین تجربه گیمینگ بهینه می‌کند از جمله SSD، مانیتور و تنظیمات شبکه. چنین پلتفرم نرم افزاری جدیدی به بهبود و گسترش ادامه خواهد داد تا قابلیت‌های ویژه‌تری را به کاربران MSI تحویل دهد.
 
 
0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید