اشاره‌ی احتمالی صدا پیشه‌ی Batman Arkham Origins به نسخه‌ی جدید Batman

۲۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰

کاملا نا مشخص هست که چه اتفاقی برای توسعه دهندگان مجموعه‌ی Batman Arkham یعنی راک‌استدی (Rocksteady) و وارنر بروس مونترال (WB Montreal) افتاده است. شایعات بسیاری وجود دارند که از کنسل شدن چندین پروژه توسط این دو استودیو می‌دهند؛ با این‌حال به نظر می‌رسد که این دو استودیو مدت زمان بسیاری است که برروی یک عنوان جدید کار می‌کنند. حال صداپیشه‌ی نقش بتمن در بازی Batman Arkham Origins با انتشار پستی در توییتر، اشاراتی را به یک پروژه‌ی جدید کرد که البته به دلیل برخی مسائل قانونی، قدرت فاش کردن آن را در اختیار نداشته است.

راجر کرگ اسمیت (Roger Craig Smith)، صدا پیشه‌ی شخصیت بتمن در بازی Batman Arkham Origins، با انتشار پستی در توییتر، اعلام کرد که در حال کار برروی یک پروژه‌ی جدید هست اما به دلیل مسائل قانونی نمی‌تواند اطلاعات بیشتری را با مخاطبین به اشتراک بگذارد. با این حال موضوع زمانی جالب می‌شود که آقای گری میرنو (Gary Miereanu)، یکی از کارگردانان و البته مدیران تبلیغاتی شرکت برادران وارنر با حضور در توییتر و قرار دادن پاسخ در زیر پست کرگ اسمیت، اعلام کرد که بزودی چیز جدیدی را رونمایی می‌کنند.

گزارشاتی وجود دارند که اعلام می‌کنند بازی بعدی استودیوی وارنر بروس مونترال، نسخه‌ی جدیدی از مجموعه‌ی Batman و در واقع دنباله‌ی بازی Batman Arkham Origins است. به نظر می‌رسد ورانر قصد دارد تا با استفاده از کارمندان و کارکنان خود، آتش شایعات حول محور نسخه‌ی بعدی Batman را گرم کند. با این وجود باید تا زمان تائید رسمی از سوی وارنر بروس، کمی صبر پیشه کنیم اما امیدورایم که بزودی خیزش دوباره‌ی شوالیه‌ی تاریکی را ببینیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید