تاریخ انتشار نسخه‌ی فیزیکی بازی My Friend Pedro مشخص شد

۱۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰

سازندگان بازی جذاب My Friend Pedro که در گذشته نسخه‌ی دیجیتالی این بازی را در اختیار دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌ نینتندو سوییچ قرار داده بودند، امروز از عرضه‌ی نسخه‌ی فیزیکی آن خبر دادند. همچنین تریلری از این نسخه منتشر شده است که در ادامه می‌توانید آن را تماشا کنید.

My Friend Pedro از سری عناوین پلتفرمر است که پارکور در آن نقش بزرگی دارد. شما باید با انتخاب شخصیت عجیب بازی، موانع مختلف را پشت سر گذاشته و دشمنان را یکی پس از دیگری از بین ببرید. گیم‌پلی اعتیادآور را می‌توان از دلایل محبوبیت این بازی دانست. جالب است بدانید که در هفته‌ی اول انتشار این بازی بیش از ۲۵۰ هزار نسخه از آن به فروش رفت. گفتنی است که استودیوی ددتوست اینترتینمنت (Deadtoast Entertaiment) وظیفه‌ی ساخت این بازی را برعهده داشته است. اگر از علاقه‌مندان به عناوین دوبعدی هستید، My Friend Pedro را هرگز از دست ندهید.

حال خبر رسیده است که نسخه‌ی فیزیکی این بازی در تاریخ ۲۱ آبان ۱۳۹۸ (۱۲ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) با قیمت ۲۹٫۹۹ دلار برروی نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد که می‌تواند خبر خوبی برای دارندگان این کنسول باشد. استودیوی نایت‌هاوک (Nighthawk) ناشر این نسخه خواهد بود. در پایان می‌توانید تریلری از این نسخه را تماشا کنید.

دریافت با کیفیت ۷۲۰P

درافت با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید