بازی My Friend Pedro در اروپا برای پلی‌استیشن ۴ درجه‌بندی سنی شد

۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰

به‌نظر می‌رسد که بازی My Friend Pedro که در سال گذشته‌ی میلادی برای اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی منتشر شد، به‌زودی برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. با ما همراه باشید.

بازی My Friend Pedro عنوانی در سبک Shoot ’em up است که استودیوی ددتوست اینترتینمنت (DeadToast Entertainment) وظیفه‌ی ساخت و شرکت دوولور دیجیتال (Devolver Digital) وظیفه‌ی نشر آن را برعهده داشته‌اند. به‌تازگی نظام رده‌بندی سنی بازی‌ها در اروپا (PEGI)، درجه‌بندی سنی بازی My Friend Pedro را برای کنسول پلی‌استیشن ۴ مشخص کرده است. با توجه به این موضوع احتمالاً در آینده‌ای نزدیک شاهد عرضه‌ی این بازی برروی پلی‌استیشن ۴ خواهیم بود. بازی My Friend Pedro از لحاظ فروش دیجیتالی عملکرد خوبی داشته و طبق آخرین آمار ارائه شده در ماه اکتبر ۲۰۱۹، حدود ۵۰۰ هزار نسخه از این عنوان به فروش رفته است.

بازی My Friend Pedro هم‌اکنون برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را به قلم مهدی رضایی و تحت عنوان «یک پارکور خوش رنگ و لعاب» مطالعه بفرمایید.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید