زمان برگزاری و محتوای بتای Ghost Recon Breakpoint مشخص شد

۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰

حدود یک ماه دیگر تا انتشار جدیدترین نسخه از سری Ghost Recon باقی مانده است. با توجه به ماهیت آنلاین بازی Ghost Recon Breakpoint، طبیعی است که شرکت یوبی‌سافت (UbiSoft) تمایل دارد تا این بازی را پیش از انتشار رسمی آزمایش کند. نسخه‌ی بتای این بازی اوایل ماه سپتامبر منتشر شده و ۴ منطقه‌ی مختلف از جهان بزرگ بازی و تعداد زیادی ماموریت را در اختیار شما قرار می‌دهد تا به صورت تک‌نفره و یا در کنار دوستانتان، از تجربه‌ی آن‌ها لذت ببرید.

برای شرکت در نسخه‌ی بتای این بازی مورد انتظار، راه‌های مختلفی وجود خواهد داشت. در کنار کسانی که یکی از نسخه‌های بازی را پیش‌خرید کرده‌اند، مشترکین سرویس یوپلی پلاس (Uplay +) نیز امکان تجربه‌ی بتای بازی را خواهند داشت. با این حال، اگر پیش‌خرید بازی یا تهیه‌ی اشتراک یوپلی پلاس برای شما مقدور نیست، همچنان می‌توانید با ثبت نام در صفحه‌ی بازی، شانس خود را برای دریافت کد بتا امتحان کنید.

شرکت یوبی‌سافت اطلاعات زیر را در رابطه با محتوای نسخه‌ی بتا و زمان آغاز پیش‌دانلود و برگزاری بتا منتشر کرده است.

در زمان برگزاری بتای بازی Ghost Recon Breakpoint، شما به مناطق و ماموریت‌های مختلفی دسترسی خواهید داشت تا آن‌ها را به صورت تک‌نفره و یا در قالب گروه‌های چهارنفره آزمایش کنید.

مناطق

شما به مناطق زیر دسترسی خواهید داشت:

  • Smuggler Coves
  • Mount Hodgson
  • Sinking Country
  • Fen Bog

ماموریت‌ها

  • Operation Greenstone: دو ماموریت از بخش داستانی بازی.
  • Auroa Missions: چندین ماموریت جانبی که به شما این امکان را می‌دهد تا درباره‌ی جزیره و ساکنین آن اطلاعات بیشتری کسب کنید.
  • Faction Missions: هشت ماموریت جدید در زمینه‌ی Factionها به صورت روزانه در دسترس شما قرار می‌گیرد.

مناطق مربوط به Droneها

آیا دوست دارید مهارت خود را به آزمایش بگذارید؟ سه منطقه‌ی مربوط به Droneها را پیدا کنید و با دشوارترین و سرسخت‌ترین دشمنان خود مبارزه کنید.

  • Murmur: این Droneهای پروازی کوچک، به سرعت کسانی که آماده نباشند را محاصره خواهند کرد.
  • Armon: این Droneهای زمینی ابعادی متوسط داشته و در کنار قدرت نسبتا بالا، سرعت و چابکی بالایی نیز دارند.
  • Behemoth: این Droneهای عظیم‌الجثه از قدرت آتش بالا و زره‌های سنگین برخوردار هستند.

اگر دوست دارید در نسخه‌ی آزمایشی این بازی شرکت کنید، تصویر منتشر شده از سوی شرکت یوبی‌سافت زمان پیش‌دانلود و آغاز بتای بازی را مشخص کرده است. شما می‌توانید این تصویر را در ادامه مشاهده کنید.

بازی Ghost Recon Breakpoint در تاریخ ۱۲ مهر ماه سال جاری (۴ اکتبر سال ۲۰۱۹ میلادی) در دسترس کاربران کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار می‌گیرد. اگر قصد تجربه‌ی بتای بازی برروی رایانه‌ی شخصی خود را دارید، توصیه می‌کنم پیش از دانلود، سخت‌افزار مورد نیاز این عنوان را از طریق این لینک بررسی کنید. علاوه بر این، می‌توانید با مطالعه‌ی مقاله‌ی «وقتی که شکارچی تبدیل به شکار می شود | آنچه از Ghost Recon Breakpoint می دانیم» خود را برای تجربه‌ی این بازی مورد انتظار آماده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید