گیفت کارت
گیفت کارت

تاریخ انتشار بازی Football Manager 2020 مشخص شد + تریلر معرفی

۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰

شرکت سگا (SEGA) و استودیوی اسپورتس اینتراکتیو (Sports Interactive) تاریخ انتشار بازی Football Manager 2020 را اعلام کردند. این بازی قرار است در اوایل ماه نوامبر ۲۰۱۹ میلادی منتشر شود. در کنار این اعلامیه، تریلر معرفی بازی نیز منتشر شده است.

نسخه‌ی قبلی این سری، یعنی بازی Football Manager 2019، سریع‌ترین و بهترین فروش را در تمام پلتفرم‌ها در میان همه‌ی نسخه‌های این مجموعه داشته است. با گذشت ۹ ماه از انتشار این عنوان، ۶۰% افرادی که بازی را برروی رایانه‌های شخصی خریداری کرده‌اند، همچنان هر ماهه آن را بازی می‌کنند.

آقای مایلز جیکوبسون (Miles Jacobson)، رییس استودیوی اسپورتس اینتراکتیو، در مورد عرضه‌ی بازی Football Manager 2020 برروی پلتفرم استیدیا در بیانیه‌ای اظهار داشت:

بازی Football Manager برروی پلتفرم استیدیا شامل فناوری‌هایی است که تنها برروی این پلتفرم در دسترس خواهد بود. با استفاده از سیستم ابری و قدرت آن و نیز مراکز داده‌ی گوگل، می‌توان اطمینان حاصل کرد که مسابقات بیشتری به طور موازی با استفاده از پهنای باند بیشتر در کل سیستم پردازش شود. این بدان معناست که شما می‌توانید لیگ‌های بیشتری داشته باشید و آن را ذخیره کنید. و یا می‌توانید با نگه‌داشتن برخی از لیگ‌های یکسان، به یک تجربه‌ی سریع‌تر وارد شوید.

بازی Football Manager 2020 در اوایل ماه نوامبر ۲۰۱۹ میلادی برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، مکینتاش و استیدیا منتشر خواهد شد. همچنین نسخه‌ی نینتندو سوییچ این عنوان در اواخر ماه نوامبر عرضه می‌شود.

در ادامه می‌توانید تریلر معرفی بازی را در قسمت زیر مشاهده بفرمایید.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید