تریلر جدیدی از بازی Knights and Bikes منتشر شد

۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰

بازی جذاب Knights and Bikes از امروز در دسترس بازی‌بازان قرار گرفته است. به همین مناسبت، تریلری از این بازی برای آشنایی بیشتر بازی‌بازان منتشر شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

Knights and Bikes از سری عناوین جالب به سبک اکشن است که شما در آن باید با انتخاب یکی از شخصیت‌های دوست‌داشتنی به ماجراجویی پرداخته و از تجربه‌ی آن لذت ببرید. این بازی داستان دو شخصیت با نام‌های Nessa و Demelza را روایت می‌کند که برای هدفی مشترک با هم همکاری می‌کنند. همچنین شما می‌توانید این بازی را به صورت دونفره با دیگران تجربه کنید. گفتنی است که دو استودیوی دابل فاین پرزنتس (Double Fine Presents) و فوم سوارد (Foam Sword) به ترتیب وظیفه‌ی انتشار و ساخت این بازی را برعهده داشته‌اند. اگر از علاقه‌مندان به بازی‌های به این سبک هستید، Knights and Bikes را هرگز از دست ندهید.

طبق اعلام تیم سازنده، Knights and Bikes هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. هنوز خبری از انتشار این بازی برروی سایر کنسول‌ها منتشر نشده است. در پایان می‌توانید تریلر منتشر شده از این بازی را تماشا کنید.

دریافت با کیفیت ۴۸۰P

دریافت با کیفیت ۷۲۰P

دریافت با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید