گیفت کارت
گیفت کارت

عرضه‌ی بازی The Elder Scrolls Online برروی نینتندو سوییچ امکان‌پذیر نخواهد بود

۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰

بازی The Elder Scrolls Online یکی از عناوین موفق سبک نقش‌آفرینی آنلاین محسوب می‌گردد. این بازی قرار است با عرضه برروی پلتفرم استیدیا، بازی‌بازان بیشتری را به خود جذب نماید.

با این حال، با وجود پشتیبانی شرکت بتسدا (Bethesda) از کنسول نینتندو سوییچ در چند سال اخیر، به نظر می‌رسد بازی The Elder Scrolls Online برروی این کنسول منتشر نخواهد شد. توسعه‌دهندگان بازی پیش از این گفته بودند که عرضه‌ی این عنوان برروی نینتندو سوییچ بعید به نظر می‌رسد. حال اخیرا، آن‌ها بار دیگر این موضوع را تایید کرده‌اند.

آقای مت فیرور (Matt Firror)، کارگردان بازی The Elder Scrolls Online، در گفتگو با وب‌سایت Twinfinite اشاره کرد که کنسول نینتندو سوییچ به اندازه‌ی کافی برای اجرای این عنوان قدرتمند نیست.

وی در این مورد اظهار داشت:

عرضه‌ی این بازی برروی نینتندو سوییچ اتفاق نخواهد افتاد. تنها راهکار این است که نوعی سرویس استریم در این کنسول وجود داشته باشد. نینتندو سوییچ برای اجرای این بازی به اندازه‌ی کافی قدرتمند نیست.

بازی‌هایی مانند Resident Evil 7 و Assassin’s Creed Odyssey به لطف سرویس استریم برروی نینتندو سوییچ قابل بازی هستند. حتی با وجود انتشار بازی The Witcher 3 که به زودی برای نینتندو سوییچ عرضه می‌شود، جای تعجب است که راهی برای عرضه‌ی عناوینی مانند The Elder Scrolls Online برروی این کنسول وجود ندارد.

آقای فیرور در انتهای این گفتگو اعلام کرد که بازی The Elder Scrolls Online در نیمه‌ی اول سال ۲۰۲۰ میلادی برای پلتفرم استیدیا عرضه خواهد شد.

بازی The Elder Scrolls Online در حال حاضر برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. شما می‌توانید نقد و بررسی بازی را از طریق وب‌سایت گیمفا و با عنوان «یک ماجراجویی تمام نشدنی | نقد و بررسی بازی The Elder Scrolls Online» مطالعه بفرمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید