گیفت کارت
گیفت کارت

Gamescom 2019 | تاریخ انتشار بازی Pig Eat Ball مشخص شد

۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰

استودیوی سازنده‌ی بازی Pig Eat Ball که قبلا به معرفی این عنوان پرداخته بود، تاریخ انتشار آن برروی پلتفرم و کنسول‌های مختلف را مشخص کرد. برای مشاهده‌ی اطلاعات بیشتر در این زمینه، در ادامه با ما همراه باشید.

بدون شک طرفداران بازی‌ها پازلی و معمایی کم نیستند. Pig Eat Ball نیز از سری عناوین دوبعدی به همین سبک است که در گذشته شاهد عرضه‌ی نسخه‌ای از آن برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی بودیم. در نسخه‌ی جدید، امکانات و آیتم‌های بیشتری در اختیار بازی‌بازان قرار می‌گیرد و بدیهی است که بازی از کیفیت بیشتری برخوردار خواهد بود. شخصیت اول این بازی یک خوک است که باید مسیر مشخصی را طی کرده و مراحل را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارد. این بازی حدود ۲۱۴ مرحله دارد که هرکدام از آن‌ها ذهن بازی‌باز را به چالش خواهد کشید. اگر از دوست‌داران عناوین به این سبک هستید، Pig Eat Ball را هرگز از دست ندهید.

طبق اعلام تیم سازنده، Pig Eat Ball در تاریخ ۲۶ مهر ۱۳۹۸ (۱۸ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار خواهد گرفت. قرار است در آینده‌ای نزدیک تریلری از این بازی منتشر شود تا بازی‌بازان با آن آشنایی بیشتری پیدا کنند. به محض دریافت اخبار بیشتر، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید