گیفت کارت
گیفت کارت

Gamescom 2019 | تریلر جدید بازی Death Stranding لو رفت

۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۵

همان‌طور که می‌دانید هیدئو کوجیما، خالق بازی Death Stranding، در جریان مراسم Gamescom 2019 سه تریلر عجیب و جذاب را به نمایش در آورد که به مانند رسم همیشگی وی، در کنار ارائه‌ی پاسخ‌هایی، سوالات بیشتری را نیز برای طرفداران ایجاد کرد. اما این پایان ماجرا نبود و وی تریلر دیگری که حاوی اطلاعات مهمی است را پشت درهای بسته به نمایش گذاشت.

امروز کاربری در یوتیوب، ویدئوی مربوطه را فاش کرد و این ویدئو توانست اطلاعات مهمی را از بازی Death Stranding ارائه کند. لازم به ذکر است که ویدئوی مربوطه تا حدودی بی‌کیفیت بوده و زیرنویس انگلیسی آن نامشخص است. اما جای نگرانی نیست زیرا صدای این تریلر بسیار واضح بوده و به راحتی می‌توانید موضوعات مربوط به آن را درک کنید. تریلر به نمایش درآمده، میان‌پرده‌ای را از بخش‌های ابتدایی بازی Death Stranding به تصویر می‌کشد و تصاویری سه‌بعدی را از وقایع گذشته به نمایش می‌گذارد که در اداره‌ای به نام عول آفیس (Oval Office) جریان دارد. آملی پروژه‌ای را ۱۰ سال پیش آغاز کرد که قرار بود به وسلیه‌ی آن، شهرهای از هم گسیخته را به منظور ملحق شدن آن‌ها به شبکه‌ی کایرال شهرهای متحده‌ی آمریکا (UCA’s Chiral Network)، مجددا به یک‌دیگر مرتبط نماید. وی توسط گروهک تروریستی هومودیمنز (Homo-Demens) در منطقه‌ی اج نات سیتیز (Edge Knot Cities) اسیر شد و بدن او در جهان دیگری که با نام Beach مشهور است، قرار دارد. همچنین سم در گذشته با شخصیت‌های آملی و دای هاردمن (Die-Hardman) همکاری داشته که به نظر می‌رسد، به شکست مواجه شده است. حالا از سم درخواست شده که این پروژه‌ی ناتمام را با سفری از غرب به شرق و به وسیله‌ی گردنبند خود به اتمام رساند. گردنبند وی که Q-Pid نام دارد، در پایانه‌ای قرار می‌گیرید و شهرهای به انزوا کشیده شده را به شبکه‌ی کایرال شهرهای متحده‌ی آمریکا متصل می‌کند.

بدون هیچ سخن اضافه‌ی دیگری شما را به تماشای این تریلر جذاب که به Briefing مشهور است، دعوت می‌کنیم:

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰P

بازی Death Stranding قرار است در تاریخ جمعه، ۱۷ آبان‌ماه ۱۳۹۸ (۸ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه گردد و شایعاتی مبنی بر انتشار آن برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی ارائه شده است. علاقه‌مندان می‌توانند به منظور آشنایی بیشتر با این عنوان، مقاله‌ی آن را تحت عنوان «نقطه‌ی کور | نکاتی که هنوز از بازی Death Stranding نمی‌دانیم» از نشانی قرار گرفته مطالعه نمایند. شما می‌توانید اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از این نشانی مطالعه و یا دنبال نمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید