تریلر معرفی صداپیشه‌ی شخصیت Pai در بازی Death March Club منتشر شد

۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۵

بازی Death March Club که انتشار آن بر عهده‌ی Izanagi Games و توسعه‌ی آن بر عهده‌ی Too Kyo Games است، سومین ویدئو را از صداپیشه‌ی شخصیت Pai را منتشر کرد. صداپیشگی شخصیت Pai را Mai Nakahara بر عهده دارد.

با اینکه قبلاً ویدئوهایی از صداپیشگان شخصیت‌های Aniki و Vanilla منتشر شده بود، حال توسعه‌دهندگان این عنوان، ویدئویی را برای معرفی صداپیشه‌ی شخصیت Pai را نیز منتشر کردند که در ادامه آن را مشاهده می‌کنیم. البته لازم می‌دانم که قبل از اینکه به سراغ تریلر منتشر شده برویم، کمی در مورد شخصیت Pai توضیح بدهم.

کاراکتر Pai دارای یک شخصیت بسیار نرم و مهربان است و این نرمی و مهربانی را می‌توان در جسم او نیز مشاهده کرد. از نظر اندازه‌ی بدن، او نه یک فرد چاق و نه یک فرد بسیار لاغر است، بلکه دارای وزنی متناسب و متوسط خواهد بود. این شخصیت به راحتی دیگران را درک می‌کند و واقعاً دلی بسیار بزرگ و تحملی بسیار زیاد را دارا است. او خود را مادر کلاس‌شان می‌داند و به راحتی عاشق می‌شود.

شما کاربران عزیز می‌توانید تریلر مورد نظر منتشر شده را در پایین مشاهده کنید:

بازی Death March Club قرار است که در سال ۲۰۲۰ برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود. این بازی هنوز برای سایر کنسول‌های دیگر معرفی و رونمایی نشده است.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید