گیفت کارت
گیفت کارت

اطلاعات جدیدی از اولین ساخته‌ی استودیوی Too Kyo Games منتشر شد

۱۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۵

وب‌سایت و حساب رسمی بازی Death March Club در دسترس قرار گرفته‌اند و به این مناسبت، استودیوی Too Kyo Games جزییات و تصاویر جدیدی از این عنوان را منتشر کرده است.

خبر تاسیس استودیوی جدید Too Kyo Games اواسط ماه سپتامبر سال جاری (اواخر شهریور ماه) توسط آقایان کوتارو یوچیکوشی (Kotaro Uchikoshi) و کازوتاکا کوداکا (Kazutaka Kodaka)، نویسنده و کارگردان عناوین Zero Escape و Danganronpa اعلام شد. همزمان با اعلام تاسیس این استودیو آن‌ها از ۴ عنوان معرفی نشده رونمایی کردند که یکی از آن‌ها عنوان Death March Club بود. در طراحی این بازی که از همان فرمول درست‌داشتنی “بازی مرگ” (در این سبک چندین قربانی در یک محیط بسته مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند و مجبور به کشتن یکدیگر می‌شوند) پیروی می‌کند، از سبک هنری متفاوتی نسبت به عناوین گذشته استفاده شده است. استودیوی سازنده این عنوان را یک ” بازی مرگ برای کودکان” خطاب کرده است.

حال با راه‌اندازی شدن وب‌سایت و حساب توییتر رسمی این عنوان، اطلاعات و تصاویر جدیدی از بازی Death March Club منتشر شده است. توضیحات استودیوی سازنده درباره‌ی داستان این عنوان در ادامه آمده است:

یک مدرسه‌ی راهنمایی عادی در شهر توکیو با یک کلاس که از دانش‌آموزان مردودی و بازنده پر شده است. ریکو (Reycho) یک دانش‌آموز عجیب و متفاوت در این کلاس است. در یک روز تابستانی ریکو و هم‌کلاسی‌هایش در راه اردو هستند که ناگهان کوه ریزش می‌کند و اتوبوس به ته دره سقوط می‌کند. زمانی که دانش‌آموزران به هوش می‌آیند متوجه می‌شوند که در یک پارک زیر دریا هستند. به احتمال زیاد این پارک سال‌ها قبل تعطیل شده است. ریکو و دوستانش در خرابه‌های یک پارک متروکه و ترسناک گرفتار شده‌اند که ناگهان یک دلقک جلوی آن‌ها ظاهر می‌شود و به بچه‌ها دستور می‌دهد وارد یک بازی شوند که در آن باید یکدیگر را بکشند. ریکو و دوستانش بدون داشتن زمان کافی برای درک شرایطی که در آن گرفتار شده‌اند وارد یک بازی مرگ می‌شوند. این بچه‌ها چگونه می‌توانند از این شرایط دیوانه‌وار جان سالم به در ببرند؟ زمانی که دیگر هیچ راه نجاتی باقی نمانده است قدرت‌های جادویی و ناشناخته درون آن‌ها به وجود می‌آید.

در کنار انتشار داستان بازی، استودیوی سازنده دو شخصیت اصلی این عنوان را نیز معرفی کرده است.

ریکو یک دانش‌آموز کلاش ششمی است. یک پسر کنجکاو که به همه جا سرک می‌کشد. او دائما خود را درگیر شرایط خطرناک می‌کند نه به این دلیل که فردی بسیار شجاع است، بلکه به این دلیل که نسبت به خطرات اطرافش آگاهی ندارد. او قطعا یک بچه‌ی لوس و شرور است. او فردی ساده‌لوح و نابالغ است که با احساسات دخترها کاملا ناآشناست.

وانیلا (Vanilla) نیز مانند ریکو در کلاس ششم درس می‌خواند. او دختری شاد ولی دیوانه است که بیشتر مواقع توسط دیگران مورد بی‌توجهی قرار می‌گیرد. اگرچه او تلاش دارد خود را احمق و بی‌استعداد نشان دهد ولی در حقیقت او یک نابغه است. او همیشه جزء اولین کسانی است که متوجه توطئه‌های دیگران می‌شود.

وب‌سایت راه‌اندازی شده برای این عنوان به هر دو زبان انگلیسی و ژاپنی در دسترس است. همچنین حساب توییتر این بازی توسط وانیلا (شخصیت اصلی مونث بازی) اداره می‌شود که او نیز پیام‌ها را به هر دو زبان انگلیسی و ژاپنی در این حساب ارسال می‌کند. این روزها اکثر شرکت‌های ژاپنی از یکی از شخصیت‌های اصلی عنوان خود برای مدیریت حساب‌ها رسمی بازی در شبکه‌های مجازی استفاده می‌کنند ولی تفاوت استودیوی Too Kyo Games تاکید بر ارسال و انتشار مطالب و پیام‌ها به زبان انگلیسی است. این موضوع نشان می‌دهد که این استودیو انگیزه‌ی بالایی برای جذب مخاطبین غربی و عرضه‌ی محصولات خود در بازار غرب دارد.

عنوان Death March Club در زمانی نامشخص در سال ۲۰۲۰ برای پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. تصاویر منتشر شده از این عنوان را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Sir Sonic گفت:

  آخ آخ آخ….یه بازی مرگ دیگه از کوداکای روانی!!!
  آرت استایل بازی هم محشره…شبیه بازیای +۳ میخوره، ولی مطمئنم یه داستان و شخصیّت هایی داره که آخرش اندازه Detroit Become Human به روح آدم ضربه میزنه

  دانگانرونپا ۲، دوّمین بازی برتر عمرمه با یه مشت سکانس محشر و به یاد موندنی…
  امیدوارم اینم بترکونه

  0
  0