گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

به اتمام رساندن داستان بازی Blair Witch پنج الی شش ساعت به طول خواهد انجامید

اخبار بازی
به اتمام رساندن داستان بازی Blair Witch پنج الی شش ساعت به طول خواهد انجامید

یکی از توسعه‌دهندگان بازی Blair Witch در طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت خبری Game Watcher، توضیحاتی را در مورد این عنوان ارائه کرد. یکی از موضوعاتی که وی به آن پرداخت، مدت زمان به اتمام رساندن بازی Blair Witch بود و همچنین وی درباره‌ی رویکرد متفاون آن‌ها در طراحی و گیم‌پلی این بازی، توضیحاتی را نیز ارائه نمود.

بر اساس توضیحات ماچی گلومب (Maciej Glomb)، طراح ارشد بازی Blair Witch، مدت زمان به اتمام رساندن این عنوان در حدود ۵ الی ۶ ساعت خواهد بود و همان‌طور که مطلع هستید، استویدیوی بلوپر تیم (Blooper Team) در گذشته بازی‌های مختلفی را مانند Observer و مجموعه‌ی Layers of Fear توسعه داده است که گیم‌پلی آن‌ها چندان طولانی نیست. اما آن‌ها به منظور توسعه‌ی بازی Blair Witch رویکرد متفاوتی را اتخاذ کرده‌اند که بر اساس آن، بازی‎بازان قرار است در این بازی شاهد محیط‎های بازتری نسبت به عناوین گذشته‎ی این استودیو باشند. وی در این خصوص توضیح داد:

ما در گذشته، اتاق و راهروهای تنگ و تاریک را دارا بودیم که این امکان را برای ما فراهم می‌آورد تا تغییرات محیط را در آن پنهان کنیم. اما در بازی Blair Witch، زمانی که ما می‌خواستیم بازی‌بازان بدون آن‌ که متوجه‌ی تغییرات محیطی شوند، حس اسیر شدن در چرخه‌ی مراحل این عنوان را به آن‌ها القا کنیم، ایجاد این حس به دلیل وجود محیط‎های باز در آن بسیار دشوار بود. هر درخت، بوته و مسیرهای جنگل احتیاج به تغییراتی نامحسوس داشت و دست‌یابی به آن‌ها نسبت به بازی‌های گذشته‌ی تیم ما بسیار دشوار بود. این موضوع به این دلیل است که در اتاق‌های کوچک و راهروهای تنگ و تاریک راحت‌تر می‌توان توجه بازی‌بازان را به مکانی مشخص جلب کرد.

همان‌طور که مطلع هستید، استودیوی بلوپر تیم در کنار استفاده و الهام‌گیری از تجربیات گذشته‌ی خود، در نظر دارد تا بازی Blair Witch را نیز متفاوت از آن‌ها بسازد. بر اساس توضیحات بایشا کچوک (Basia Kciuk)، نویسنده‌ی ارشد بازی Blair Witch، این عنوان از بازی‌هایی به‌مانند Firewatch بسیار الهام گرفته است و در این خصوص توضیح داد:

هر عنوانی که قدم‌زدن در جنگل را به تصویر بکشد، یک منبع الهام عالی است. تعداد بازی‌های شاخصی که در رابطه با جنگل است، بسیار کم بوده و اگرچه که در گذشته بازی Slender Man لحظات شگفت‌انگیزی را ایجاد می‌کرد، ولی در حال حاضر الهام گرفتن از آن بسیار دشوار است.

بازی Blair Witch قرار است در تاریخ جمعه، ۸ شهریورماه ۱۳۹۸ (۳۰ آگست ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول اکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه گردد. علاقه‌مندان می‌توانند اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از این نشانی مطالعه و یا دنبال نمایند.

12345678910(3 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
نظرات

 1. عالی عاشق جو اتمسفر این بازیی شدم
  من چند روز دیگه مونده همش که بگیرمش شروعش کنم مدت زمانش هم ۵ الی ۶ ساعته مثل کال اف و بازی جدید استودیو سپو مسیو که سبک ترسناک اونم سبک خاص خودشو داره و خوشم میاد ولی علاقه ای زیادی به بلیر ویچ دارم و مطمعنا یکی از انحصاری عالی موندگار ایکس باکس میشه

  5Thumb up 20Thumb down
 2. گفت:

  همش ۵یا۶ساعت Grin
  چقدر زیاده خسته میشین

  13Thumb up 22Thumb down
 3. 2003 Hamid Reza گفت:

  ۵ ساعت خیلی کمه ولی امیدوارم ارزش تکرار بالایی داشته باشه

  5Thumb up 3Thumb down
 4. ۵ یا یا ۶ ساعتم هم اونقد کم نیس اون بازی جدید هم استودیو سوپر مسیو ۵ یا ۶ ساعته همچنین کال اف همینقده،،،،،،اونم سبک بازی های ترسناک که معمایی و جسته جویی داره و خیلی برای گیمر طولانی میشه واقعا و طلاقن دارم برای این انحصاری بیشتر از گرز ۵ منتظرشم در حال حاضر عاشق گیم پلی جو اتمسفر گرافیک معرکه ی بازی شدم اینم مطمعنم مثل الن ویک انحصاری موندگار ماکرو میشه..از بس عاشق بازی شدم دلم میخواست زمان اتمام بیشتر باشه ۲۰ تا ۳۰ ساعت..ولی خوب بازی های ترسناک معمایی خیلی وقت گیر طولانی میشه برای گیمر…مثل این منتظر انحصاری بعدی کراس فایر ایکس هستم…مبارک تمام ماکروفن ها انحصاری بلیر ویچ In Love

  1Thumb up 6Thumb down
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت