Gamescom 2019 | تاریخ برگزاری نسخه‌ی آلفای Call of Duty: Modern Warfare اعلام شد

۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۱:۴۲

زمان برگزاری نسخه‌ی آلفای بازی Call of Duty: Modern Warfare اعلام شد. در نسخه‌ی آلفا شما تنها می‌توانید که به تجربه‌ی دو در مقابل دو بپردازید. لازم به ذکر است که در مدت زمان تعیین شده، تنها از طریق پلی‌استیشن ۴ و بدون نیاز به پلی‌استیشن پلاس می‌توان نسخه‌ی آلفا را تجربه کرد؛ همچنین تریلری نیز در این باب به نمایش درآمد.

شرکت اکتیویژن (Activision) در طی مراسم Gamescom 2019 اعلام کرد که قصد دارد تا نسخه‌ی آلفای بازی را به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴، در دسترس قرار دهد. همان‌گونه که گفته شد، برای تجربه‌ی این نسخه نیازی به پلی‌استیشن پلاس نبوده و تمام کاربران پلی‌استیشن ۴ می‌توانند آن را تجربه کنند.

سایت رسمی پلی‌استیشن در این باب توضیحاتی را ارائه داد که به آن‌ها می‌پردازیم:

نیازی نیست که برای تجربه‌ی بازی تا زمان انتشار صبر کنید، شما می‌توانید بدون داشتن پلی‌استیشن پلاس، از تاریخ ۲۳ تا ۲۵ آگوست به تجربه‌ی این بازی مهیج بپردازید و از سیستم تیراندازی آن لذت ببرید. لازم به ذکر است که تجربه‌ی این نسخه کاملا رایگان بوده و فقط به یک پلی‌استیشن ۴ و یک اینترنت خوب نیاز است. نسخه‌ی آلفا حاوی پنج نقشه‌ی مختلف و کوچک بوده که دو مورد از آن‌ها با نام‌های Docks و Speedball کاملا جدید است و بازی‌باز را غافل‌گیر می‌کند. بهتر است تا خود را برای یک سیستم تیراندازی پویا و سخت آماده نمایید.

در این نسخه، شما در تیم‌های دونفره قرار می‌گیرید. هر تیمی که پنج مرتبه بتواند تا تیم دیگری را شکست دهد، برنده‌ی بازی خواهد بود. در آغاز هر مرحله، اسلحه‌ی بازی‌باز بدون انتخاب وی به او داده می‌شود؛ در نتیجه اگر می‌خواهید تا پیروز از میدان خارج شوید، باید از اسلحه‌ای که به صورت اتفاقی به شما داده شده است، به نحو احسنت استفاده کنید. تیم حریف نیز از همان اسلحه‌هایی که به شما داده شده است برخوردار بوده و همین موضوع، هیجان رقابت را افزایش می‌دهد. این بازی از سلاح‌های متنوع و زیادی برخوردار است، از بازوکا و کلت گرفته تا شاتگان‌های دوربین‌دار، همگی در بازی حضور دارند.

نکانی جهت موفقیت در بازی :

  • با اسلحه‌های خود آشنا شوید. گاهی ممکن است که اسلحه‌ی کمکی شما نسبت به اسلحه‌ی اصلیتان، از کارایی بیش‌تری برخوردار بوده و در شرایط خاصی به کمک شما بیاید.
  • با دقت به محیط اطراف گوش کنید؛ زیرا نقشه‌ی کوچکی که با آن می‌توانستید تا دشمنان را نظاره کنید، دیگر وجود ندارد و در نتیجه بهتر است تا تمام تمرکز خود را برروی صدای خزش دشمن در میان گیاهان بگذارید.
  • اگر بازی بیش از ۴۰ ثانیه طول بکشد، پرچمی در وسط نقشه‌ی بازی به‌وجود آمده و هر تیمی که زودتر به آن برسد، برنده می‌شود.
  • حریف خود را غافل‌گیر کنید. ممکن است که هر دو تیم با اسنایپر بازی را آغاز کنند و شما می‌دانید که کار با این اسلحه از عهده‌ی هر کسی برنمی‌آید. در چنین شرایطی تسلط بر محیط و مناطق مهم، حرف اول را می‌زند.
  • با هم‌تیمی خود همکاری کنید. واضح است که تیمی که از همکاری بیش‌تری برخوردار بوده، شانس بیش‌تری را برای بردن دارد. از حملات غافل‌گیر کننده استفاده کنید و حریف را از بین ببرید. لازم به گفتن است که حملات برنامه‌‎ریزی شده از حملات تهاجمی و بی‌برنامه، کارایی بیش‌تری دارند.

شما می٬توانید از تاریخ ۲۳ تا ۲۵ آگوست به تجربه‌ی نسخه‌ی آلفا برروی پلی‌استیشن ۴ بپردازید. بازی Call of Duty: Modern Warfare در تاریخ جمعه ۳ آبان ماه سال جاری (۲۵ اکتبر سال ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیش‌تر به پست ندای رستگاری به گوش می رسد… | اولین نگاه به Call Of Duty Modern Warfare رجوع کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید