تاریخ رونمایی دموی گیم‌پلی Dying Light 2 اعلام شد

۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰

با این‌که Gamescom 2019 بزرگترین رویداد صنعت بازی‌های ویدئویی در اروپا محسوب می‌شود، اما ظاهراً برخی توسعه دهندگان قصد دارند تا عناوین خود را در زمان دیگری نشان دهند. Dying Light 2 یکی از این بازی‌ها بوده که قرار است تا پس از این رویداد یک نمایش گیم‌پلی داشته باشد.

حتماً تاکنون متوجه شده‌اید که ما بخش زیادی از گیم‌پلی بازی Dying Light 2 را مشاهده نکرده‌ایم. علی رغم توضیحات توسعه دهندگان مبنی بر تاثیرات انتخاب‌های بازی‌بازان، سیستم پارکور بهبود یافته و ویژگی‌های دیگر این عنوان، ما هنوز به طور دقیق شاهد این سیستم‌ها و مکانیک‌های گیم‌پلی و داستانی نبوده‌ایم.

حال خبر خوب این است که تکلند (Techland) به تازگی تصمیم گرفته است تا در طی یک استریم زنده، یک دموی کامل از گیم‌پلی Dying Light 2 را به طرفداران تشنه‌ی خود نشان دهد. این استریم ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه‌ی روز دوشنبه ۴ شهریور  (۲۶ آگست) پخش خواهد شد.

بازی Dying Light 2 در بهار سال ۲۰۲۰ میلادی ابتدا برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی و سپس برای کنسول‌های نسل بعد نیز منتشر خواهد شد. اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری را از این عنوان مورد انتظار کسب کنید، پیشنهاد می‌کنیم مصاحبه‌ی انجام شده با طراح ارشد آن را از این نشانی مطالعه نمایید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید