تریلری با محوریت یکی از زره‌های Monster Hunter World: Iceborne منتشر شد

۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰
Monster Hunter World: Iceborne

یکی از آیتم‌هایی که بسیاری از بازی‌بازان و کاربران در هنگام مبارزه با هیولاها و موجودات بزرگ بازی Monster Hunter World: Iceborne انتظار دارند، داشتن زرهی مناسب و زیبا شناخته می‌شود. در همین راستا، شرکت کپکام (Capcom) چند وقتی است که در حال انتشار انواع مختلفی از تریلرها با محوریت زره‌های بسته‌ی الحاقی Iceborne است که به تازگی یکی از جدیدترین آن‌ها در دسترس قرار گرفته است.

بازی Monster Hunter World از سبک ویژه و فضای منحصر به فردی برخوردار است و همین عوامل باعث شده که بسیاری از افراد، مجذوب این سری بازی استثنایی شوند. می‌توان ادعا کرد که بازی Monster Hunter World هم‌اکنون در اوج محبوبیت تاریخ این سری قرار دارد. البته شایان ذکر است که پشتیبانی عالی شرکت کپکام از این بازی همیشه زبان‌زد عام و خاص بوده است. در همین راستا، مدتی است که این شرکت بازی‌سازی قدرتمند در حال انتشار تعدادی تریلر است که در آن‌ها به نمایش زره‌های یکی از مورد انتظارترین بسته‌‌های الحاقی بازی Monster Hunter World یعنی Iceborne می‌پردازد. ویدئویی که به تازگی در دسترس قرار گرفته است، زرهی به نام Kulu-Ya-Ku را نمایش می‌دهد که ظاهرا زرهی سبک، محکم و جذاب می‌باشد.

طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، این زره از برترین و مرغوب‌ترین پوست‌های هیولاها ساخته می‌شود که علاوه بر ظاهری زیبا، وزن بسیار سبکی نیز دارد که شما را در هنگام مبارزات راحت می‌گذارد. برای مشاهده و دریافت ویدئوی مربوط به زره Kulu-Ya-Ku با کیفیت‌ ۷۲۰P، به قسمت پایین متن مراجعه کنید.

لازم به ذکر است که بسته‌ی الحاقی Iceborne در تاریخ ۱۵ شهریور ماه سال جاری (۶ سپتامبر سال ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان با قیمت ۴۰ دلار به صورت دیجیتالی عرضه خواهد شد. همچنین نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بسته‌ی الحاقی Iceborne در ماه ژانویه ۲۰۲۰ میلادی در دسترس قرار خواهد گرفت و کاربران و دارنگان پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز می‌توانند مانند دیگر پلتفرم‌های این بازی به Iceborne دست پیدا کنند.

بازی Monster Hunter World هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. در نهایت نیز اگر هنوز موفق به تجربه‌ی بازی Monster Hunter World نشده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم نقد و بررسی آقایهامون معتقدی با عنوان «به دنیای هیولاها خوش آمدید» از طریق این صفحه‌ی وب‌سایت گیمفا مطالعه کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید