تاریخ انتشار به‌روزرسانی ۱٫۴۲ بازی Gran Turismo Sport مشخص شد

۲۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰

تیم سازنده‌ی بازی جذاب و پرطرفدار Gran Turismo Sport امروز در خبر خوبی اعلام کرد که جدیدترین به‌روزرسانی این عنوان اواخر ماه آگست در اختیار بازی‌بازان قرار خواهد گرفت. برای مشاهده محتویات این به‌روزرسانی در ادامه با ما همراه باشید.

عناوین بسیاری در سبک اتومبیل‌رانی و مسابقه‌ای برروی کنسول‌های مختلف در دسترس قرار دارد؛ اما می‌توان یکی از محبوب‌ترین آن‌ها را سری بازی Gran Turismo دانست. یکی از نسخه‌های این سری بازی Gran Turismo Sport نام دارد که در سال ۲۰۱۷ به صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه شد و عده‌ی زیادی را به خود سرگرم کرد. همان‌طور که از عناوین این سبک اطلاعات دارید، در این بازی نیز باید خودروی مورد نظر خود را انتخاب کرده و با آن به رقابتی مهیج بپردازید. از دلایل محبوبیت این بازی می‌توان به انتشار به‌روزرسانی‌های بسیار برای آن اشاره کرد. گفتنی است که دو شرکت پولیفونی دیجیتال (Polyphony Digital) و سونی به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را برعهده داشته‌اند.

طبق اعلام سازندگان، به‌روزرسانی ۱٫۴۲ این بازی در تاریخ ۵ شهریور ۱۳۹۸ (۲۷ آگست ۲۰۱۹ میلادی) در دسترس قرار خواهد گرفت. یکی از مشکلات این بازی، نبود تنوع در آب و هوا است که بحث اضافه شدن آن از مدت‌ها پیش مطرح بود. شنیده‌ها حاکی از آن است که بازی‌بازان به وسیله‌ی این به‌روزرسانی قادر خواهند بود تا با هوای بارانی نیز بازی را تجربه کرده و از آن لذت ببرند. علاوه‌بر این، یک موسیقی جدید نیز به بازی اضافه می‌شود که شما در حین مسابقه‌ی خود می‌توانید آن را بشنوید. سایر اخبار مربوط به بازی Gran Turismo Sport را در آینده به اطلاع شما خواهیم رساند. در پایان می‌توانید نقد و بررسی بازی ذکر شده را از طریق این نشانی مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید