گزارش: اکتیویژن نسخه‌های بازسازی شده‌ی بیشتری را از عناوین قدیمی عرضه خواهد کرد

۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵

در دورانی که اکثر بازی‌بازان عقیده داشتند که بازی‌های قدیمی فراموش شده‌اند، شرکت اکتیویژن (Activition) دست به اقدامی تحسین برانگیز زد و در نسل جاری شاهد بازگشت مجموعه‌ و بازی خاطره‌انگیز Crash Bandicoot و Spyro The Dragon بودیم. به نظر می‌رسد این پایان ماجرا نیست و به دلیل موفقیت شگفت‌انگیز این بازی‌ها، قرار است نسخه‌های بازسازی شده‌ی بیشتری را نیز در آینده شاهد باشیم.

رابرت کوستچ (Robert Kostich)، رئیس شرکت اکتیویژن، موفقیت عناوین بازسازی شده توسط آن‌ها را تایید نمود و تاکنون بیش از ۱۰ میلیون نسخه از بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy به فروش رفته است. وی اعلام نمود که آن‌ها قرار است نسخه‌های بازسازی شده‌ی بیشتری را ازعناوین قدیمی عرضه نمایند و همچنین در نظر دارند تا ایده‌های جدیدی را برای این عناوین به کار ببرند. وی در این خصوص اظهار داشت:

زمانی که شما به فهرست بازی‌های ما نگاه می‌اندازید، عناوین بسیاری را مشاهده خواهید نمود که طرفداران بی‌صبرانه منتظر هستند تا آن‌ها را مجددا تجربه نمایند. پس بنابراین منتظر رونمایی‌های جدیدی در آینده باشید.

اما فراتر از بازسازی این عناوین، فرصت‌های بسیاری برای نوآوری و ایجاد محتوای جدیدی برای آن‌ها نیز وجود دارد. در نتیجه فرصت‌های بسیاری برای رشد در زمینه‌های کسب و کار ایجاد خواهد شد و صراحتا عرض می‌نمایم که با وجود چنین عناوین بزرگی، این رشد در تمام بخش‌های شرکت اکتیویژن صورت خواهد گرفت.

قطعا آن‌ها با تلاش و بهینه‌سازی مناسب می‌توانند نسخه‌های بازسازی شده و نوآوری‌های جدیدی را خلق نمایند. البته که بازی‌های Crash Bandicoot N. Sane Trilogy و Spyro The Dragon علی‌رغم این که به نسخه‌های اصلی خود وفادار بودند ولی راه خود را ادامه دادند و به نوعی بازسازی کاملی بودند که خلاقیت‌های جدیدی را در خود به همراه داشتند. بایستی منتظر ماند و مشاهده نمود که آیا آن‌ها می‌توانند در دوران مدرن امروزی با این عناوین رقابت کنند و یا راه خود را گم خواهند کرد و ایده‌های جدید شکست خواهند خورد؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید