گزارش: تاکنون ۳٫۸ میلیون نسخه از بازی Sekiro: Shadows Die Twice به فروشگاه‌ها ارسال شده است.

۱۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰

تعداد ۲ میلیون نسخه از بازی Sekiro: Shadows Die Twice تنها در مدت ۱۰ روز از زمان انتشار آن به فروش رسید و حالا به نظر می‌رسد، موفقیت‌های این عنوان همچنان ادامه دارد. بر اساس توضیحات دنیل احمد (Daniel Ahmad)، تحلیلگر صنعت بازی‌های رایانه‌ای، شرکت اکتیویژن (Activition) توانسته است ۳٫۸ میلیون نسخه از بازی Sekiro: Shadows Die Twice را تا انتهای ماه ژوئن به فروشگاه‌ها ارسال نماید.

البته سوال اصلی اینجاست که چه تعداد نسخه از بازی Sekiro: Shadows Die Twice به طور دقیق به فروش رفته است؟ فروش دیجیتالی این عنوان تا ماه ژوئن هنوز مشخص نشده است ولی همان‌طور که می‌دانید، تعداد ۳ میلیون نسخه از بازی Dark Souls 3 بعد از ۱ ماه و نیم از زمان انتشار آن به فروشگاه‌ها ارسال شد. با این تفاسیر، این گزارش منتشر شده بسیار خبر خوشحال‌کننده‌ای برای طرفداران این بازی محسوب می‌شود چراکه استودیوی فرام‌سافتور (FromSoftware) توانسته است با انتشار این عنوان به موفقیتی بزرگتر دست پیدا کند. دنیل احمد با ارسال پیامی در صفحه‌ی اجتماعی خود در این خصوص اظهار داشت:

فروش بازی Sekiro: Shadows Die Twice تا تاریخ ۳۰ ژوئن ۲۰۱۹ میلادی به ۳٫۸ میلیون نسخه رسیده است. منظور من از فروش، ارسال به فروشگاه‌ها و به صورت جهانی است.

شرکت اکتیویژن، ناشر بازی Sekiro: Shadows Die Twice، در ماه مه اعلام نمود که «عملکرد این عنوان فراتر از تصورات آن‌ها بوده» و فروش دیجیتالی آن، مدیران این شرکت را «تحت تاثیر» قرار داده است. همچنین تعداد ۱٫۴ میلیون نسخه از این بازی تا ماه مارس به صورت دیجیتالی به فروش رفته است.

بازی Sekiro: Shadows Die Twice در حال حاضر برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. علاقه‌مندان می‌توانند نقد و بررسی این عنوان را از این نشانی و به قلم مصطفی زاهدی مطالعه نمایند. همچنین شما می‌توانید ویدئوی تحلیل فنی و عملکرد این بازی را از این نشانی مشاهده نمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید