هایلایت: نکاتی که باید پیش از خرید بازی Astral Chain بدانید

۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰

در جدیدترین شماره از برنامه‌ی ویدئویی «هایلایت»، به سراغ بازی Astral Chain رفته‌ و نکاتی که پیش از خرید این بازی باید بدانید را بررسی کرده‌ایم.

تاکنون چهل‌ و سه شماره از برنامه‌ی «هایلایت» منتشر شده و اینک با شماره چهل و چهارم آن در خدمت شما عزیزان هستیم. در «هایلایت»، نکاتی که پیش از خرید یک بازی باید بدانید را به اطلاعتان خواهیم رساند.

استودیوی پلاتینوم گیمز که سابقه بسیار خوب یدر ساخت بازی‌های ویدئویی دارد به سراغ خلق آی‌پی جدیدی رفته است. از بازی‌هایی به مانند Vanquish و Metal Gear Rising گرفته تا Nier: Automata و Bayonetta همگی از جمله شاهکارهایی هستند که این استودیوی خلاق توسعه‌ی آن‌ها را به عهده داشت است. اما این استودیو حال تجربه‌ی جیددی را خلق کرده، یک بازی اکشن سوم شخص با استایل سایبرپانکی که به طور انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه می‌شود. حال باید دید که این عنوان می‌تواند به مانند سری Bayonneta بروری کنسول‌های نینتندو موفق ظاهر شده و به آی‌پی محبوبی تبدیل شود.

در جدیدترین شماره‌ی «هایلایت»، به بررسی نکاتی که باید پیش از خرید این بازی بدانید، پرداخته‌ایم. با ما و قسمت جدیدی از «هایلایت»، همراه باشید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید