پازل طلایی | نقدها و نمرات Tetris Effect

۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰

همانطور که اطلاع دارید بازی Tetris Effect در تاریخ ۱ مرداد ماه (۲۳ جولای) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد و در پی آن شاهد انتشار نقدها و نمرات این بازی هستیم. در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی به نقدها و نمرات این بازی داشته باشیم.

استودیوی اینهنس (Enhance) در اکتبر سال ۲۰۱۴ و در کشور آمریکا فعالیت رسمی خود را آغاز کرد. طبق گفته‌ی تیم سازنده این استودیو تصمیم دارد عناوینی به سبک پازل را برای دستگاه‌های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده طراحی کند. تیم سازنده همواره تمام تلاش خود را می‌کند تا با به کار گیری سنسورهای جدید و هنرهایی به مراتب جذاب و زیبا بازی‌هایی واقعیت مجازی در سبک پازل طراحی نماید.

همانطور که در بالا هم اشاره‌ای داشتیم Tetris Effect عنوانی به سبک پازل است و برای دستگاه‌های واقعیت مجازیی همانند HTC Vive و Oculus Rift طراحی شده است. در سال ۲۰۱۸ شاهد انتشار این بازی برای پلتفرم واقعیت مجازی پلی‌استیشن ۴ بودیم اما هم اکنون و با گذشت حدود یک سال از عرضه‌ی این بازی برای پلی‌استیشن ۴ شاهد انتشار این عنوان برای رایانه‌های شخصی هم هستیم. بازی مذکور را بدون شک می‌توانیم یکی از تاثیرگذارترین و مهم‌ترین عناوین تاریخ بازی‌های ویدئویی دانست. در پایان باید بگوییم Tetris Effect به خوبی توانسته المان‌های لازم برای ساخت یک بازی خارق‌العاده را به نمایش بگذارد.

اما در ادامه قصد داریم تا نقدها و نمرات این بازی را بررسی کنیم پس در ادامه همراه ما باشید.

  ۱۰/۱۰    :  Guardian

خورشید درخشان قطعا کلمه‌ی مناسبی برای توصیف Tetris Effect است. این بازی ذهن ما را به دنیایی مملو از شادی می‌برد به گونه‌ای که تجربه‌ای فوق‌العاده برای شما به ثبت می‌رساند. هرچند که این امر شاید احمقانه به نظر برسد اما پس از تجربهبه طور کامل متوجه می‌شوید.

    ۹/۱۰     :     PC Gamer

شاید Tetris Effect همان Tetris ساخته شده در سال ۱۹۸۴ باشد اما خیلی استادانه طراحی شده و تجربه‌ای جذاب و دوست داشتنی به شما ارائه می‌دهد.

        ۹/۱۰      :       Metro GameCentral

نام Tetris به خوبی برای این بازی انتخاب شده است. چراکه شما واقعا احساس می‌کنید این بازی ادراک شما را تغییر می‌دهد؛ همانطور که در بازی شاهد دنیا و فضایی متفاوت هستیم.

  ۸/۱۰     :      UploadVR

برخی از مراحل بازی بسیار دشوار هستند و برای آن‌که بتوانید با این مراحل دشوار را پشت سر بگذارید باید تمرکز خود را جمع کنید. درست است که برخی مراحل بازی بسیار دشوار است اما به لطف طراحی خوب شما هرگز خسته نمی‌شوید و از آن لذت می‌برید. درمجموع تجربه‌ی Tetris Effect را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

توجه: پس از انتشار سایر نمرات این صفحه به‌روز خواهد شد.

بازی Tetris Effect در تاریخ ۱ مرداد ماه (۲۳ جولای) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی منتشر شد.

نظر شما همراهان همیشگی گیمفا در رابطه با نمرات این بازی چیست؟ به نظر شما نقاط قوت و ضعف این بازی چه مواردی است؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید