اولین قسمت از سری ویدئو‌های بازی Greedfall منتشر شد

۲۷ تیر ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۰

امروز اولین قسمت از سری‌ ویدئو‌های Greedfall، با محوریت جهان‌بازی، منابع الهام، تنظیمات و غیره منتشر شد که می‌تواند اطلاعات مناسبی از این بازی را در اختیار ما بگذارد.

در دوره‌ای که استودیو‌های قدرتمندی مانند بتسدا (Bethesda) و سی‌دی پراژکت رد (Cd projekt red) با عناوین نقش‌آفرینی بزرگی مانند Witcher 3 و Skyrim با قدرت در دنیا‌ی بازی‌های جهان‌باز، یکه تازی می‌کنند و رقیبی یارای مبارزه‌ با آنها را ندارد، هنوز هستند استودیو‌هایی مانند اسپایدرز (Spiders) که با ایمانی راسخ، راه خود را رفته و این سبک را با بازی‌هایی مثل Greedfall  به چالش می‌کشند.

استودیو اسپایدرز در تلاش است تا با تمام وجود، بازی و دنیایی متفاوت و مخصوص خود را خلق کند. دنیایی که بازی Greedfall در آن جریان دارد فضایی اسرارآمیز و تاریک به مانند قرن هفدهم اروپا داشته که خود بازی با معماری‌ها، موسیقی و فضای تاریکش می‌تواند به خوبی حس آن دوران را به بازی‌باز القا کند. استودیو اسپایدرز ادعا می‌کند که قصد دارد تا با این بازی به ریشه‌های سبک نقش‌آفرینی باز گشته و طعم واقعی آن را برای بازی‌بازان فراهم کند.

حال در اولین قسمت از سری ویدئو‌های این بازی، می‌توانیم چشم‌انداز مناسبی از بازی و المان‌های آن برسیم.

۱۰۸۰P       ۷۲۰P       ۴۸۰P

ابن بازی در تاریخ ۱۹ شهریور (۱۰ سپتامبر) سال جاری برای دستگاه‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید